Wpis z mikrobloga

casio #!$%@?, gada od rzeczy widać ze ledwo kontaktuje, to chodzące zwłoki, nadaje sie do spania. A wykopki z mentalnością przegrywow pokoju wiewióra mogą odetchnąć i powyzywac casia jak on sie nawalił. Ale z was przegrywy. Widać ze nic nigdy nie osiągnięcie. Wasza mentalność to cpajacy wiewiór co kłamie ze nie brał szczura i ruchał 3 laski, beka

#youtubeshore
  • 10
@Magical nie jestem jego fanem, typowe jak ktos napisze jak jest to odrazu fan, casio tez mnie #!$%@? i przyjdzie taki czas ze zostanie wyjaśniony. Przyroda nie lubi pustki, na kozaka znajdzie sie wiekszy kozak, tak to sie skończy, póki co jest "królem" A króle mają to do siebie że upadają
@Mateuszek7: Pod moim wpisem go broiłeś, piszesz o innych, że są przegrywami, bo śmieją się z #!$%@? nieudacznika, który nie umie pić, nie zna swoich możliwości. To, że ktoś ma inne zdanie niż ty nie znaczy, że jest przegrywem i piszesz "typowe" jak nazwałem Cię fanem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Magical przed chwila wytlumwczylem ci ze nikogo nie bronie tylko oceniam obiektywnie, mowie jak jest ( nie, nie jak max kolanko) a ty dalej swoje jak twoj idol tucznik, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem do momentu az zrozumiesz co napisałem
@Magical Twoj idol ma tyle iq co ty? juz wiem jaka więź was poloczyla , jesteś rakiem typie, nawet nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem to co napisalem. uczepiles sie dwoch słów. To określe to inaczej. Napisalem prawde.