Wpis z mikrobloga

wypadła mi maseczka na przystanku autobusowym i jakiś chłopak mi podał i to powiedział, mile zaskoczona wypaliłam z tekstem "o dzięki, jak się mogę odwdzięczyć, może kawa?"
a on "nie, dzięki" i sobie poszedł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mógl chociaz powiedziec dlaczego ()
#przegryw
  • 75
  • Odpowiedz
@anitqa_97: mi kiedyś rękawiczka upadła jak płaciłam przy kasie w Lidlu, i podniósł mi ją taki młody, fajny kierownik. Poczułam się tak miło, że chyba nawet kasjerka zauważyła ten mój chwilowy entuzjazm.
  • Odpowiedz
@PatrykXes: nieroby niestety nie mają u mnie szacunku, ja od młodego wieku juz pracowalam przy gospodarce u nas a pozniej w dorywczych pracach, zbieralysmy wiśnie żeby na ognisko zarobic jakieś winko z koleżankami na przykald ( ͡° ͜ʖ ͡°)
praca buduje charakter, z prespektywy czasu ciesze sie że miałam obowiązki
  • Odpowiedz
@ZumpkaChinskax: Można już kogoś mieć to nie znaczy można mieć każdego. Naprawdę nikt na serio nie twierdzi, że dzisiaj posiadanie cipy daje możliwość zdobycia każdego chłopaka. Już nie mówię, że gość był chadem, ale wystarczy, że był normalnym spoko facetem, który albo kogoś ma albo po prostu teraz nie szuka czy też z jakichś względów nie pasowała mu autorka posta i już dzieje się magia.
  • Odpowiedz