Wpis z mikrobloga

Jestem poczatkujacym programista z zarobkami 10k. Mam duze mieszkanie i fajny samochód. Mam dziewczyne ktora zarabia 2k o w sumie jest spoko bo kasa nie jest najwazniejsza. Niestety wczoraj jej podziekowalem bo juz drugi rok opierala sie w robieniu loda. Trochę mi jest glupio ale niestety to akurat jest dla mnie ważne

#zwiazki #kobieta #seks #oswiadczenie
  • 31
  • Odpowiedz
@dingo2323: Dlaczego jest idiotą według ciebie? Oczywiście #!$%@? od tego, że post jest baitem, ale problem jest jak najbardziej realny. Jeśli facet lubi takie zabawy i kobieta wprost mu ich odmawia to widzę poważny powód do rozstania, trzeba mieć strasznie smutne życie, żeby męczyć się z kimś kto Ci nie psuje tylko dla samego faktu bycia w związku.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alltan: nawet jak bait to jednak problem jak najbardziej realny. Jeśli ludzie nie są ze sobą dopasowani seksualnie to będzie to doprowadzało tylko do narastającej frustracji, a z czasem do nieporozumień, kłótni, być może zdrad i rozstan. Tym bardziej jak w grę nie wchodzą dzieci to nie ma sensu męczyć się w związku z osobą, która nam nie pasuje.
  • Odpowiedz