Wpis z mikrobloga

Obejrzałem na VOD i moja opinia:
Józek erosoman - mega creepy chłop, coś czuję że znajdą jakieś beczki z zwłokami na terenie jego posiadłości.
Paweł - widać że zdrowy i sportowy tryb życia go kręci. Może lepiej karnet do jakiegoś klubu fitness by się przydał zamiast programu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Maciej - mega pozytywny gościu, czuję że zbaranieje jak zobaczy parę dupek do wyboru
Dawidek - to taki typ co wchodzi na rokse i po 20 minutach przeglądania i wybredzania koniec końców woli zwalić konia i otwiera piwerko ciesząc się ze dwie stówy w kieszeni
Madzia - była smutna że nie wyszło w małżeństwie, zobaczyła ile listów i jacy adoratorzy więc będzie #!$%@?ć

Czekam na wasze przemyślenia
#rolnikszukazony
  • 8
  • Odpowiedz
@KontoDoPrzegladania no dziadzio stuknięty ostro, będzie wybrzydzał w babkach i oceniał pod dziwnymi kryteriami.
Magda to myślałam że jest dużo starsza niż 27 lat, albo dużo przeszła w życiu albo o siebie nie dba choć wydaje się w porządku

ci faceci to za bardzo się nie wyróżnili i nie pamiętam kto był kim po samych imionach
  • Odpowiedz
@dzieju41 mogli wreszcie by jakiegoś geja rolnika wziąć xD poza tym Manowska ma jakieś fiubdziu ze starymi ludzmi. Nie widzi że 7 edycja i że starymi cały czas jakieś chore akcje. To samo w sanatorium miłości
  • Odpowiedz