Wpis z mikrobloga

Siemka, pierwszy rok gram zapisałem się do tych różnych lig mejwenow. Jaka jest taka przyzwoita średnia kolejki zeby wstydu nie było i żeby nie zalegać na dnie tych lig? :D
#fpl
  • 10
@ashmedai: Powyzej 70 punktow co kolejke to chyba jak chcesz wygrac cale FPL. 38 kolejek po rowno 70 punktow daje 2660 punktow, zwyciezca w zeszlym sezonie mial 2557. Ogolnie przyjmuje sie ze 60 punktow srednio jest OK bo to mniej wiecej rok rocznie plasuje cie w +/- top 100k co zreszta dobrze widac na podstawie moich poprzednich wynikow ze 2280 (60*38) daje mniej wiecej te top100k zaleznie od sezonu.
źródło: comment_1599994263AZcTqDm5Qo2Aeb7rDH10oB.jpg
@Pietal: pierwsza kolejka sfarcilem bo salah na kapitanie bramka zahy, wilsona, ale raczej nie będzie łatwo, a warto robic więcej jak jeden transfer ? 4pkty nie wydaje się jakoś strasznie dużo a tak jak patrzę rozkład meczów 5-10 następnych to wymiana jednego zawodnika to raczej problematyczna sprawa
@Luki0407: Bardzo rzadko sie to oplaca. Pamietaj ze wymieniajac chociazby (zalozmy) Mitrovicia na Adamsa, Adams MUSI strzelic bramke w tej kolejce zebys w ogole wyszedl na zero tym manewrem.

Pamietaj, ze miales jakis plan, powod dla ktorego wybrales tych a nie innych zawodnikow przed 1sza kolejka. W teorii powinienes wybrac sklad w ktorym nie ma za duzo koniecznych zmian. Wiadomo, ze w tym roku jest troche inaczej bo praktycznie kazdy mialby
@Luki0407: Nie chce mi sie tego liczyc, masz cos w banku zeby zrobic tylko Jimenez -> Martial? Jezeli od poczatku planowales taki ruch to mogles brac bramkarza za 4.0 albo jednego z obroncow za 4.0 zeby miec te 0.5 w banku na swoj ruch. Osobiscie raczej szukalbym opcji upgrade'u Sona do Fernandesa niz pozbywanie sie Salaha i granie bez jakiegolwiek coveru na Liverpool i City.

Twoja decyzja ale na przyszlosc jak
@Pietal: bramkarze będą się zmieniać to jest tak zrobione żeby żaden z nich nie zagrał z top6, coś tam z rotwaniem obrońcow i pomocnikow kombinowałem też dlatego to nie są na ławce najtańsi mozliwi