Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 139
@FirstOfHisName: ogólnie to jest wymóg żeby te światło było. Sam dużo jeżdżę, ponad 100 tysięcy km rocznie i moim zdaniem rowerzyści powinni nosić kamizelki odblaskowe 24/7 i to nie jest złośliwość z mojej strony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@FirstOfHisName: niezniszczalnych jest pełno na drogach. Najgorzej jest na wsiach gdy #!$%@? wsiadają na rower i jadą do domu. Zero wyobraźni, nawet nie zliczę ile razy mi rowerzysta wyskoczył przed maskę gdzie jedyne co mi pozostało to robienie głupiego manewru ryzykując własne życie żeby durnia nie skosić. Jak pisałem, jeżdżę bardzo dużo, gdy na drogę wyskakuje mi zwierzę to nie podejmuje żadnych ruchów - jadę prosto bo nie będę robił
  • Odpowiedz
@FirstOfHisName: im się nie wydaje, oni sobie z tego sprawy nie zdają. Kiedyś sporo jeździłem na dwóch kółkach i zawsze dbałem o to by samemu zachować zdrowie i nikomu nie psuć krwi. Dupka się rozleniwiła i już na rower wsiadam rzadko, ale to co widzę na drogach to woła o pomstę do nieba.
  • Odpowiedz
@rkadjar: Pytanie, czy jednostajne czerwone swiatlo jest ok, czy powinnam miec cos bardziej oczojebnego? Mam tez zawsze kamizelke odblaskowa. Rower czarny, ja zwykle tez na czarno. Z przodu mam mocna ledowe, ten tyl mnie zastanawia, a wlasnie wiejskie drogi to wiekszosc mojej trasy.
  • Odpowiedz
  • 0
@rkadjar masa ludzi ma wywalone na oświetlenie, ale najgorzej to było jechać rowerem i jak Ci się oświetlenie na naszych pięknych dziurach rozleciało (,) miałem tak kilka razy. Raz nawet zaraz po tym zatrzymała mnie policja za brak światła z przodu i mogłem im pokazać szczątki ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale przynajmniej nie bawiłem się w ninję
  • Odpowiedz
@rkadjar na moje te kretynskie swiatelka z dwoma diodkami LED powinny byc zakazanie. Tego z auta nawet nie widac. Sam mam swiatelko z tylu za 20zl ale widze ze to jeszcze nie to.
  • Odpowiedz
  • 1
@rkadjar
@FirstOfHisName
@majkelito-_-
To prawda ci ludzie nie zdają sobie sprawy, że jeśli będą mieli jakąś stłuczkę to oni ucierpią na tym najbardziej. Raz miałem sytuację, że prowadzę autobus przegubowy, jestem przed przejściem tylko do PIESZYCH patrzę nagle zium przed 20 ton z nikąd wjechał rower w miejscu gdzie mógł go przeprowadzić, to był cud że zdążył uciec, przyhamowalem ostro wywróciła mi się jedna kobieta w autobusie, mogła jej
  • Odpowiedz