Wpis z mikrobloga

@parande: pewnie że tworzyć. Ja bym tu widział coś w lewym dolnym rogu plotna. Przeciwwagę typu jing jang dla księżyca ale nie sferyczną tylko złamaną albo sferyczną tylko że robaczywą jakąś. Ci najwięksi próbują zrozumieć i odwzorować fizykę świateł i refleksów a tu jest pełna dowolność z lewej
  • Odpowiedz
@parande: fajne ale to przejście takie dziwne trochę moim zdaniem. Ten żółty kolor trochę mi nie pasuje i całość się zlewa troszkę za bardzo. Ale nie znam się na tym nic a nic
  • Odpowiedz
@parande: fajne ale to przejście takie dziwne trochę moim zdaniem. Ten żółty kolor trochę mi nie pasuje i całość się zlewa troszkę za bardzo. Ale nie znam się na tym nic a nic
  • Odpowiedz
@parande: Jestem wręcz zaskoczony, pozytywnie że jesteś przykładem kobiety o ile prawdziwy różowy pasek która wykazuje cechy, jakiejś pasji, ekspresji emocji, tworzenia i po prostu takiego "czucia czegoś" po prostu pokazujesz w jakiś sposób że masz "duszę"
Automatycznie sprawia to że stajesz się osobą godną zaufania.

Być może nie jest to nic nadzwyczajnego ale nie przyszło mi poznać kogoś prawdziwego w uproszczeniu w realnym życiu, gdzie już dużo okrążeń zrobiła nasza
  • Odpowiedz