Wpis z mikrobloga

Hej @mBank dlaczego naliczacie prowizję za przelew WEWNĘTRZNY z konta firmowego na prywatne? A WEWNĘTRZNY z konta prywatnego na firmowe już nie? Waszych właścicieli posrało dokumentnie? Do niedawna było za darmo.

Nie dość, że macie na koncie aferę z przypisywaniem kont do innych osób, testy powiadomień na produkcji to jeszcze w #!$%@? walicie z klientami biznesowymi. Trza spierdzielać od was...

#mbank #kiciochpyta #bank #banki
Garet_ - Hej @mBank dlaczego naliczacie prowizję za przelew WEWNĘTRZNY z konta firmow...

źródło: comment_1599729772efUwwL4HEzbMqjIayRxniZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Garet_: spora liczba banków pobiera opłaty za przelewy z rachunków firmowych. Czasami masz 10 przelewów za darmo +darmowe zusowskie, czasami wszystkie są płatne.
Czytaj TOiP.
  • Odpowiedz
@ZarabiajnaBankach: mialem od początku standard, konto firmowe mam od 2016 i byłem świadomy tego, że po 2 latach, będą opłaty min. za przelewy wychodzące i się pojawiły. Natomiast sprawdziłem historię obciążeń rachunku i takich opłat do niedawna nie było za przelewy firmowe -> prywatne w obrębie mbanku.

Tu nie chodzi o te 1,50 PLN, bo przelać sobie mogę raz w miesiącu i to nie będzie wielki koszt - ba, to
  • Odpowiedz
@Garet_ nie naliczamy prowizji za przelew wewnętrzny pomiędzy rachunkami firmowy posiadacza. W przypadku przelewów wewnętrznych naliczamy prowizję 1,50 zł. Przelew z rachunku firmowego na osobisty jest przelewem wewnętrznym. Przelewy z konta osobistego są bezpłatne. Informacje na temat opłat dla Twojego rachunku znajdziesz tutaj: https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/rachunki/konta-podstawowe/mbiznes-konto-standard/ Przykro nam, jeśli dotychczas nie wiedziałeś o opłacie za przelewy. Możesz złożyć wniosek o odstępstwo cenowe. Przygotuj identyfikator klienta oraz telekod i połącz się z nami pod
  • Odpowiedz
2 lata póżniej...

Ja przeniosłam swoje wszystkie konta do Millennium. Po 15 latach współpracy z mBankiem. Okazuje się, że Millennium ma za darmo i prywatne i firmowe konta, wystarczy tylko robić przelewy do ZUS i US. Widocznie zadowalają się zarobkami na moim hajsie, nie muszą cisnąć 1,5zł za każdy przelew. Nigdy nie będzie mojej zgody na buraczane oferty i traktowanie wieloletnich klientów jak śmieci. Pozdrawiam mBank, z całkowitym brakiem szacunku. TFU!
  • Odpowiedz