Wpis z mikrobloga

Takie programy zajebiście pokazują jak płytkie jest takie chadolcowanie. Wyglądają jak greccy herosi, więc p0lki po kolana w śluzie, ale otworzą mordę i czar pryska. Po dwóch dniach już w ogóle wychodzi jakie to zakochane w sobie przygłupy.
A te dziewczyny też wyglądają jak striptizerki i mogą mieć każdego chłopa jaki im się wymarzy, ale i tak w głębi serca chcą tego, czego nie da im botoks w ustach i skąpe bikini - kochającego i oddanego faceta.
#loveisland
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wcfilmowe: Ja nie rozumiem, jak można takie coś oglądać i się tym w jakikolwiek sposób interesować. () Przecież to jak oglądanie jakiegoś eksperymentu w zoo :D Zdarzyło mi się obejrzeć kawałek chyba podobnego programu (coś z "Paradise"?), gdzie ci modele i modelki musieli dobierać się w pary, a singiel odpadał. Moje wrażenie było podobne jak u autora wpisu. Więc strzelam, że Love Island jest czymś podobnym.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe To są właśnie instagramowe twory .jedni i drudzy zrobieni do granic możliwości , przy czym każdy wygląda jak gowno ale się do tego nie przyzna. i tak sobie żyją w swojej bańce własnego #!$%@? umysłowego
  • Odpowiedz