Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Eh, te dziadki w #uk
Starszy pan o kulach, z maseczką n shit wpycha się ze mną do windy bo on nie chce poczekać minuty. Po co ja się staram.
  • 14
@gwiezdna w sumie racja, jak się siedzi na wózku to nogi nie bolą, bombelek od siedzenia też się nie zmęczy. Natomiast inwalida chodzący o kulach robi to z powodu bólu w kończynach i bardzo prawdopodobne, że stanie i czekanie na windę zwyczajnie boli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pieron: ja #!$%@?, zawsze się znajdzie moralizator w Internecie. Stałam w windzie z wózkiem sama, dziadek wepchnal się w ostatniej sekundzie. Jeśli ktoś jest w grupie wysokiego ryzyka to mądrzej i lepiej jeśli poczeka chwilę na kolejną windę. Jeśli ja mam na każdym kroku uważać żeby takich ludzi nie zarażać to mogli by mi trochę pomóc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bacteria: taki, że ktoś jest w tej grupie wysokiego ryzyka i niby nosi maseczke bo się chroni ale już nie widzi problemu żeby jechać w windzie z obcą osobą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bacteria: wiesz, jak się już drzwi zamknęły i winda ruszyła to nie będę nikogo zrzucać do szybu.
Wiem, ze fajnie sobie teoretyzowac sytuacje na dupie przed monitorem, ale daj mi już spokój.