Wpis z mikrobloga

Ma ktoś pomysł jak pobrać w formacie PDF (najlepiej) książkę, która jest udostępniona dla zalogowanego użytkownika (mam login) jako flipbook?

Nie wiem czy jest to jakiś nowy format w HTML5 czy połączenie owego z JS (na to wygląda), ale książka wyświetla się właśnie jako flipbook w przeglądarce i jest tego 150 kilka stron. Nie da się pobrać oficjalnie, prawy przycisk zablokowany, wiadomo. Jakieś media downloadery niezbyt widzą, może to jest jakoś dynamicznie pobierane itp. nie wiem.

Nie mogę znaleźć żadnego dodatku do FF żeby to ogarnąć. po podświetleniu (mouseover) buttona, który wywołuje całą książkę mam taki wiersz poleceń (picrel)

#web #webbrowser #pdf #media #internet #hacking #programowanie
snwptest - Ma ktoś pomysł jak pobrać w formacie PDF (najlepiej) książkę, która jest u...

źródło: comment_1599424571qLtxwAdFuB7QnF6ai9ADi1.jpg

Pobierz
  • 21
@snwptest: czasami lepiej poszukać na innych źródłach, niż walczyć z zabezpieczeniami. Kiedyś robiłem tak, że miałem telefon z root, aplikację do przeglądania i titanium backup. Robiłem backup i tak szukałem zbudowanego pliku
@login-jest-zajety
@deusvult_ już doprecyzuję: to jest cyfrowa wersja książki, podręcznika. Nie jest to skan kolorowy ani skan z rozpoznawaniem tekstu, tylko oryginalny cyfrowy plik, bo jest superczytelny czysty, po prostu oryginalna cyfrowa wersja książki. Dostęp mają tylko zalogowani i login mam i mogę oglądać strona po stronie. Chciałem to pobrać na dysk, aby nie musieć za każdym razem się łączyć z netem i klikać "podgląd" a wyświetla się to w przeglądarce -
@CzajkaRuchajka
@login-jest-zajety można skalować i zbliżyć i wszystko się skaluje ładnie jest czytelne i ostre. Wygląda na pdf ale może nim nie być, nie znam się aż tak na HTML5 i co tam nowego zaimplementowano . Zanim się pojawi sama treść i strony, widać takie logo jakieś i tekst "Flipbook" i doczytuje sobie dane .

Może po pobraniu do temp/ cache FF wcale nie jest przechowywane jako pdf tylko jakieś inne, strumieniowo
@Stingeree mirki z komentarzy wyżej pomogli i ktoś mi znalazł pięknego pdf nie skan a wersję cyfrową i już mam, a z tym kodem się nie męczyłem już bo cel inaczej osiągnięty. Pewnie przeczytasz to jutro bo mi średnio po 12-24h (bez jaj, autentycznie) przychodzą powiadomienia o odpowiedziach i komentarzach na smartfon - takie jazdy od kilku tygodni na wypoku ¯_(ツ)_/¯
@Stingeree acha, zdaje się że w tym konkretnym przypadku pomogło zmienienie ostatniej wartości z tego screena czyli flipbook=0 (albo =2 już nie pamiętam) i dało się go pobrać tego pdf. Ale czy wszędzie to tak samo zadziała to nie wiem