Wpis z mikrobloga

Cześć dzień dobry. 5 osób w tym ja zadeklarowało skasowanie konta jeśli przegra Ferrari. @neogeodeta @bartexx96 @SaveN którego już nie moge oznaczyć oraz @Ciocia_Beatris . Werdykt jest kontrowersyjny ale mam nadzieje że jak powiedzieliście A to powiecie B bez płaczu. Miło było. Nowe konto oczywiscie założe ale nie wróce już już na ten tag a zaczne śledzić tylko wątki związane z moim hobby

Co do wielkich analitykó walki to pamiętajcie że sędziowie mieli klilka sekund na podjęcie decyzji a wy widzieliście 40 powtórek w spowolnieniu madrale ;)

PS: @betrayero to bardzo niegrzeczny obywatel i w dalszym ciągu wyzywam go na wykopmma
#famemma
  • 12
  • Odpowiedz
@PanBiceps: szanuje za bycie słownym i honorowym a nie jak te gimbusy co dużo szczekają na necie a potem manipulują i przeinaczają swoje słowa.

Wrócisz silniejszy, Kumplu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko na nowym nicku nie wyzywaj @betrayero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@finchharold: Ferrari w wywiadzie mówil że jak jest podstawa to będzie wnosił zastrzeżenie ale w sumie pewnie tego nei zrobi. Nie protestował bo w sumie pewnie miałto gdzieś. Chciał nokaut i to zrobił. Dla mnie fajne zakończenie konfliktu
  • Odpowiedz
@S3NS31 Wlasnie sam nie wiem o co chodzi temu nieudacznikowi, który wszedzie mnie oznacza. Chłopa dawno mam na czarnej, a ten nadal cos próbuje mnie zaczepić na forum ze smiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz