Wpis z mikrobloga

jest jakis tag od wykopków (xD) #detektorysci ? #wykrywaczmetalu
jest ktos w stanie polecic najlepszy wykrywacz metalu najlepsza jakosc w niskiej cenie? jakie sa najmniejsze koszty kupienia takiej zabawki? ale takiej ktora mi znajdzie cos wiecej niz pare grosikow 1cm w piachu. dzisiaj mnie kraszi zajarala tematem i chcielismy sie wybrac na jakies wykopki
tam prawnie to wiem jak sie maja sprawy ale nie w tym rzecz xD
  • 14
@Totenburg: jak kolega pisze. pytanie ile mozesz przeznaczyc. ja rutusa argo puscilem jakies 2 lata temu ale uwazam za chyba najlepszy jaki mialem. tyle ze ergonomia waga do kitu. teraz mam golden maska 5 za cos kolo 1,5 kafla i nie narzekam choc to inna liga i sposob identyfikacji
mało :) identyfikacja jest na rynek amerykanski. czyli pokazuje ci amerykanskie monety jakby na wyswietlaczu. poszukaj zdjecia panelu ace 150. ja kupilem dla syna eurotek teknetics i on ma juz normalnie cyframi identyfikacje a cena podobna jak 150 garreta. no i ten #!$%@? gong i kolor w garrecie - kiedys goscia wyhaczylem w lesie tak go bylo slychac
@Totenburg: @flamezz: ja jestem anty garettowcem, ale na początek garett jest najlepsze bo najprostszy i dość tani, przynajmniej sie nie zrazi milionem ustawien. odpalasz i szukasz, nic tam wielkiego nie ma. A z jeszcze tanszych to pulsar iv ale to wykrywacz typu pi bez dyskryminacji z konkretnym zasiegiem na militaria.
@Reynald: no właśnie myślałem o garettcie z racji na fakt że nigdy czegoś takiego nie robiłem i może się okazać że po prostu ubierzemy się 3 razy pójdziemy popikać znajdziemy 5zł w trawie pare łusek albo i tygrysa ale znudzi nam się kopanie w ziemi a potem będę oglądał w pokoju codziennie tyczke z talerzem na którą wydałem 3 wypłaty
właśnie patrz na garretty ,ace250 za 500zl kupisz na olx
Na początek są super -włączasz i szukasz identyfikacji łatwo się nauczyć
Kolor?można pokrowiec kupić...
Że głośny?można w słuchawkach chodzić
Minusem jest że nie ma regulacji głośności
Jak Ci się nie spodoba to sprzedasz bez większej straty a jak spodoba to będziesz już dalej wiedział na co zmienić i czego oczekujesz od sprzetu
@Reynald: dziękuję za słowa uznania ()
@maniek600p: i również dziękuję za zdrowe protipy
@chleb_z_baltony: @flamezz: korzystając że już tu jesteście to zapytam, każde środowisko które się skupia na jakiejś rzeczy. np: fani militarystyki, asgeje, historycy, audiofile, kolekcjonerzy monet. się czymś jakby odróżnia
warto się obracać wśród innych kopaczy? bo tutaj zrobiliście na mnie fajne wrażenie ale może się okazać że większość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Totenburg: ja jednego co spotkałem przypadkiem na polu to parowa była co nawet dziur nie zakopywała po sobie. Ale ogólnie to spoko ludzie pasjonaci historii, nie trawi się tych co pytają tylko o cenę fantów, szczególnie tych wartych 5 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)i poprawka dałem 130 zl
@Reynald: są tacy co nie zakopują dołków? xD w sensie nie wiem nigdy nie obracałem się wśród kopaczy ale dla mnie to takie oczywiste chociażby żeby samemu nie skręcić kostki jak tam wrócę
@Reynald: ja z różową kumpelą po prostu jesteśmy zajarani tematem i nie mamy zamiaru tego sprzedawać ani nic a po prostu wspólnie pospędzać ostatnie chwile razem (bo znajomość od piaskownicy a niedługo wszystko się skończy) a tak to fajne wspomnienia i zabawa razem