Wpis z mikrobloga

Jednej rzeczy chyba nie rozumiem, albo coś mi umknęło, pewnie to drugie.

Pierwszy raz jak przeszli przez maszyne to świat dla nich się cofał, zrozumiałe.

Tylko skoro przeszli z Kat przez maszyne w Oslo to mimo, że świat już się dla nich nie cofał to jednak się cofali do bitwy mimo to? Jak?

Coś mi umkneło eh...

Wołam ekspertów z komentarzy: @Sepecha @Janusz_Rekina

#tenet
  • 8
  • Odpowiedz
@Nova24 Hmm, ekspert ze mnie żaden, ale moim zdaniem to była już ich przeszłość. Po wyjściu w Oslo oni się już nie cofali. W momencie rozpoczęcia akcji filmu trwała już bitwa na tym pustkowiu. Kiedy Protagonista spotykał swoją wersję z przeszłości, to była jednocześnie jego przyszłość. Ten odwrócony koleś z naszej perspektywy cofał się do momentu bitwy, tak naprawdę zbliżając się cały czas do początku akcji filmu, a my szliśmy zgodnie z
  • Odpowiedz
@Nova24 A na koniec przed bitwą cofnęła się jedna z grup szturmowych, gdzie ich przeszłość jest naszą przyszłością, dzięki czemu widzieliśmy jak kończą bitwę, wbiegając do własnego kontenera. Kurła, nie jest to proste żeby to sobie wszystko poukładać jak trzeba :(
  • Odpowiedz
@Nova24 Inaczej. Bitwa to była ich przyszłość, ale przeszłość ich wersji z przyszłości, które działały przez całą ścieżkę czasową biegnącą do tyłu. A kiedy wyszli z Kołowrotka w Oslo to w momencie, gdy ta blond baba jeszcze nie weszła na jacht, a dopiero w swojej przyszłości miała zobaczyć samą siebie wyskakującą z jachtu. I dopiero wtedy miała się odbyć bitwa w tej ścieżce czasowej i bitwa już się odbyła w przeciwnej ścieżce.
  • Odpowiedz
@Sepecha: bitwa odbyła się przed wydarzeniami z Talina, te ścieżki czasowe powodowały to, że w jednym z momentów mieliścy 5 protagonistów w różnych miejscach, tutaj masz ścieżkę Kat
astri - @Sepecha: bitwa odbyła się przed wydarzeniami z Talina, te ścieżki czasowe po...
  • Odpowiedz