Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet: taki to ma pewnie dużo adoratorek, więc większy procent, że by mnie zdradził, bo zazwyczaj tacy to są cwaniaczki. Tak mi się właśnie kojarzą. Więc gdyby właśnie charakter mi nie podszedł to bym się z nim nie umówiła. Nie lubię takich pewnych siebie cwaniaków co myślą, że mogą mieć każda...
  • Odpowiedz
@Cortana: Wiesz, z jednej strony masz rację, na pewno jako babki wyczuwacie takich cwaniaczków. Ale to tak można sobie pisać w domu. Bo kiedy jest się w klubie, bawi z koleżankami, jest moc i chęci, i nagle taki gość teleportuje się obok Ciebie i porywa w tany.... no, to już inna rozmowa:)
  • Odpowiedz
@laxmanCR7: Nie chodzę do klubów xd Kiedyś chodziłam, ale gdyby taki gość się koło mnie teleportował jak to napisałeś to bym tylko z nim zatańczyła i tyle. Możesz mi nie wierzyć, ale by tak było. Jak ktoś był zbyt nachalny to koleżanki zawsze ratowały. Nie każda laska się od razu prześpi z facetem tylko dlatego, że ma ładny ryj. No ja łatwa nigdy nie byłam i spławiałam takich cwaniaczków, by im
  • Odpowiedz
@laxmanCR7: Porywa w tany i co? Nie wszyscy szukają w klubie partnera.
Sam wygląd nie robi na mnie zbyt dużego wrażenia. Owszem, jest przystojny, ale jak ma pusto w głowie to nie byłabym nim ani odrobinę zainteresowana ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz