Wpis z mikrobloga

#pytanie o #glosniki do #komputery #kinodomowe
Moje stare Genius SW-HF 5000 się wysłużyły i po 10 latach muszą chyba iść do krainy wiecznych dźwięków...
Jako, że jeszcze nie mam miejsca na rozstawienie normalnego zestawu głośnikowego to nadal szukam czegoś mniejszego/kompaktowego. Na oku mam Logitech Z906 ich cena oscyluje w granicach 1000zł, jest coś godnego polecenia do tej kwoty? Nie szukam używek...
  • 4
Nie szukam używek...


@LostHighway: dlaczego by nie? W cenie 1k możesz już dostać amplituner i monitory (głośniki) plus subwoofer które będą trochę większe od Genius SW-HF. Jakościowo będzie przepaść.
@ksiak: Jakościowo na pewno będę lepsze, na taki sprzęt zdecyduje się dopiero po zakończeniu budowy. Sam Genius nie był taki zły, dyskotek nie robiłem i mi wystarczał, teraz miejsca jest mało więc szukam czegoś w ciut mniejszych rozmiarach... Czyli sterowanie wbudowane w woofer lub jak w Logitechu wyniesione do konsolki...
@LostHighway: to nie wiem czy ten logitech będzie lepszy od tego geniusa. zobacz na wyymiary przednich głośników. Genius miał większe i "drewniane" w porównaniu do plastików. Subwoofer też jest większy.
Ale zerknij jeszcze na zestawy kina domowego, widziałem takie zestawy bez amplitunera.