Wpis z mikrobloga

jak robilem troche w call center to prosili nas zeby nie odmieniac imion i nazwisk. dlatego dzwoniło się i mowilo np "czy rozmawiam z Panem Michał Białek" zamiast z Michałem bialkiem. wiec sadze ze i tutaj jest podobnie


@tomislawniepelka: Pewnie dlatego, że niektórzy toczą pianę gdy usłyszą swoje nazwisko odmienione i walczą jak debile wbrew językowi polskiemu, żeby nie odmieniać...
  • Odpowiedz
hmmm, ta rekruterka to ogólnie dobra jest. Dzień dobry panie Maciej.


@Rasteris: może po prostu zgubiła "u" na końcu. To wygląda na prosty do przeoczenia błąd, więc może zwyczajnie walnęła gafę w tym miejscu i tyle.
  • Odpowiedz
@Xax92: rekruterka reprezentuję firmę. Nawet jeśli przyjąć, że to była literówka to źle świadczy o niej i firmie. Niestaranność taka wskazuje na brak szacunku do odbiorcy listu. To nie jest mail do kolegi.
  • Odpowiedz
@Norskee: wypowiedź do której się odnosze mówiła o rekruterce, a nie o bocie. Bot to zupełnie inna sprawa. On nie jest głupi, a co najwyżej źle zaprogramowany.
@Rasteris: literówki się zdarzają. Patrzenie na firmę przez pryzmat literówki raczej źle świadczy o osobie, która tak patrzy niż o samej firmie. Perfekcjonizm nie jest dobry nigdy i nigdzie w odniesieniu do ludzi, a czepianie się literówek, które ciężko wyłapać, bo zarówno po
  • Odpowiedz
@Humberd: I co dowartościowałeś się robaku? "Ale dojechałem hrówę, patrzcie ludziska hahaha"

Jako programista 40k gardzę wami junioro gównomidy, dostali trochę kasy więcej i już ego wielkości Wałęsy.
  • Odpowiedz
@retap Na studiach informatycznych wjechał przedmiot o JavaScripcie. Bardzo mi się spodobało, że mogę odpalić to na każdym kompie bez instalacji zbędnych środowisk, no i tak się zaczęła moja przygoda z frontendem.
  • Odpowiedz
@Xax92: Ale tu jest błąd w nagłówku, w miejscu, które mocno się rzuca w oczy. Inna sprawa, że jest maniera dodawania imienia do zwrotów Szanowny Panie/Szanowna Pani. Niby ma to być spersonalizowanie, ale to jest spoufalanie, a nie każdemu to odpowiada, szczególnie w korespondencji oficjalnej.
  • Odpowiedz
@Voraz Staram się dawać zadania, które robię na co dzień w pracy. Na przykład: Wyświetlenie tabelki z danymi z gotowego API + 2 buttony strzelające requestem do API w każdym wierszu. Framework dowolny, biblioteki dowolne, czas nieograniczony. Kandydat dostaje też gotowy design, gdzie ma wszystkie wymierzone i pokolorowane. Niby proste, ale 90% oddanych zadań jest po prostu bez ładu i składu.
  • Odpowiedz