Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po ukończeniu szkoły średniej i studiów moje życie zrobiło się nudne i do dupy. Praktycznie każdy dzień to wegetacja i rutyna. Mówię serio, z chęcią cofnąłbym się w czasie o te 15 lat. Wy też tak macie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4d7dae6c849ff6cfff379f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
DestrukcyjnaMarzycielka: Zdecydowanie. Liceum było całkiem zajebiste. A ile błędów umiałbym teraz naprawić, ile rzeczy inaczej rozegrać. Też mi w sumie najbardziej brakuje tego grupowego życia, bo szkoła zmuszała siłą rzeczy do obcowania w pewnego rodzaju wspólnocie, kreowała ją. A później nagle wszystko się kończy i zostaje taka pustka. Kto wie może ta idea colivingu jest jakąś dobrą opcją? Choć na razie to jest zbyt hipsterskie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Kiedyś chciałem cofnąć czas i przeżyć młodość inaczej, ale z wiekiem zacząłem być zadowolony z tego co mam. Lubię swoją rutynę, nie lubię podróżować. Jestem teraz szczęśliwszy niż kiedykolwiek
@spark_1: Chodzi mi o to ze wiele osob szuka szczescia w partnerze co jest bledem. Nie stworzy sie zdrowej relacji podchodzac tak do zwiazku. Szczegolnie dlugoterminowo. A hajs to tylko srodek ktory moze sprawic ze bedzie latwiej realizowac pewne cele, bedzie przyjemniej i bezpieczniej. Inaczej podchodzisz do sytuacji utraty pracy majac na karku kredyty za polowe wynagrodzenia i zero oszczednosci, inaczej jesli masz oszczednosci ktore pozwola Ci na normalne funkcjowanie chocby