Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Jeśli wykorzystuje kupon aliexpress załóżmy na 20 zł. Dana rzecz kosztuje 40 zł, to sprzedawca otrzymuje cała kwotę, czyli 40 zł, czy tylko 20 zł do kieszeni. Mowa oczywiście o czerwonych kuponach. Domyślam się jak brzmi odpowiedź, ale wolę się upewnić. Pozdrawiam
#aliexpress
#aliexpress
  • 7
@wypokowy_expert: myślę, że tu problem leży w czymś innym. Jak coś kosztuje 40, a kupon był na 20 to kupujący otrzyma max 20. I jeśli złoży spór na 40 i wygra to sprzedawca zwraca całość, a jak otworzy spór na 20 to sprzedawca jest 20 do przodu. Tak mi się wydaję.
@Okayama: oj tak to chyba nie działa. Jak sama nazwa mówi "kupon aliexpress", więc moim zdaniem sprzedawca w takiej sytuacji nic nie dostaje. Tym bardziej nie wydaje mi się, żeby spór został rozstrzygnięty na moją korzyść jeśli ja płacę 20 zł a zakładam spór na kwotę 40 zł. Bez sensu. W sumie nigdy tego nie próbowałem, zawsze zakładałem na kwotę którą zapłaciłem
więc moim zdaniem sprzedawca w takiej sytuacji nic nie dostaje


@Pawel9567: to aliexpress sponsoruje imprezę a nie sprzedawca.

Już parę razy zakładałem spór na całą kwotę przedmiotu i wygrywałem, ale na konto wracało i tak tyle i zapłaciłem, a nie ile był wart przedmiot bez kuponu.