Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomocy
Czuje się prześladowanym, stalkowanym przez wykładowców.
Podjeżdzała pod dom, szarpala za klamkę.
Śledzą mnie na Facebooku, instagramie słyszałem że handluje narkotykami, czuje się dyskryminowany , sprawdzają mnie na policji. Złożyłem pismo do dziekan w celu wyjaśnienia tych nieprawidłowości po wizycie w kancelarii.
Czekam na odpowiedź od nich.
Generalnie co chwilę ktoś mocno się mną interesuje, jak z tym walczyć? Wypytuja mnie ile i skąd.pytają. co robić?facebook zablokowany, instagram tez.pomocy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4c00c06c849ff6cfff3526
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ok, zróbmy porządną analizę. Podmiot liryczny, wzorem rymów, przekłada wątki każdym wersem.Pierwszy z nich dotyczny jego stanu poczucia prześladowanym przez innych, co staje się głównym pytaniem pod koniec utworu. "Jak z tym walczyć" pyta. Następne wersy odnoszą się do drugiego wątku historii prywatnej OP'a. Otóż bliżej nieznani wykładowcy, zmartwieni stanem umysłowym autora, próbują dowiedzieć się co z nim dzieję, podejrzewając używki. "Wykładowcami" podmiot liryczny nazywa wszystkie osoby, które spotkał
  • Odpowiedz