Wpis z mikrobloga

@dzieciestaregomiasta: Miałem większość Volec, jest sens jak chcesz się bawić w mini Live i nie załączy ci na niewiadoma czym, można z nich wycisnąć coś tam. Aktualnie mam NuBass i sobie jej nie używam haha bo wole klona 303 od audiorealism.

Czy kupił bym klona 808? Tego od berka to nie wiem. Generalnie to chyba najfajniej jest mieć jakiś sprzętowy sampler, taki z dusza czyli 12 bitowy i wrzucać próbki żeby
@RitmoXL: bo aktualnie mam w planach zakup Arturia Microfreak Vocoder Edition jak sie pojawi za miesiąc w sklepach i właśnie myślę nad czymś perkusyjnym, ale dla samego rytmu a nie dziwactw xD. Ten Korg wydaje mi się w miare prosty i spełniający oczekiwania takiego uczącego się usera
@dzieciestaregomiasta: ciężko coś wybrać bo wybór jest ogromny.

Prawdę mówiąc jeśli chcesz coś prostego to poszedłby w tego starszego TR8 bo TR8S mam i tam jest sporo grzebania. Natomiast ten starszy to ma większość rzeczy na panelu.

Na te chwile bym się jednak wstrzymał, na jesień będzie wysyp nowości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzieciestaregomiasta: ja mam. Volki są dość tanie, więc je sobie kupowałem i niektóre puszczałem dalej w obieg. Tę akurat zostawiłem i być może o czymś to świadczy, ale z drugiej strony dupy nie urywa, więc nie oczekuj też wodotrysków. Zobacz sobie czym jest snare mod, bo być może da się kupić jakąś używkę z tym, a dla niektórych to konieczna modyfikacja, bo standardowy werbel rani ich w uszy ( ͡°
@Noldor: Mam Model Cycles od jakiegoś miesiąca i jest to jak mówisz najprzyjemniejszy sekwencer jaki ktoś robiący muzykę na tym może sobie wyobrazić. Także zgadzam się.