Wpis z mikrobloga

#yerbamate #yerbamatewykopclub
Mirasy sprawa prosta. Od 2 tygodni piję yerbe, i widzę efekty. Miałem wcześniej problemy z brzuchem - każde badanie tj. USG RTG TK i wszystkie odczynniki z krwi w szpitalu nie wykazały patologi, więc byłem u psychologa, który stwierdził że mam napięcie nerwowe przez różne sytuacje który wydarzyły się w moim życiu i nie dałem sobie z tym rady, ale wracając do tematu. Yerbe zakupiłem bardziej w kierunku zdrowego leczenia problemów brzucha i są duże efekty, przez pierwszy tydzień trochę się obawiałem tego co się dzieje w brzuchu, bo w końcu miałem naturalne skurcze jelit itp, co za tym idzie odwiedzam toaletę częściej. Yerby sypie na oko w zależności czy jest owocowa/guarana/ czy bardziej ziołowa, i po piciu czuję się bardziej spokojny i rozluźniony. Nawet rodzice się zainteresowali tematem, bo widzieli jak sam robię prażoną yerbe na patelni. Życzcie mi wytrwałości w tym, bo narazie nie wyobrażam sobie dnia bez yerby i tego super smaku. Macie może jakieś swoje ulubione rodzaje? Ja uwielbiam toasted ze względu na lekko czekoladowy i kawowy posmak, cactusa/mas iq/ i owoce leśne przez zapach i relaksujący zielony kolor po zalaniu oraz łagodny smak.
  • 4
  • Odpowiedz
@harnasiek: Fajnie ze yerba tak pozytywnie na Ciebie działa. U mnie bardzo wspomaga przemianę materii i ułatwia mi zrzucanie wagi. Jak masz problemy z napięciem itp to polecam tez spróbować CBD. Ja od lat leczę się na nerwice lękową i cbd to dla mnie mega odkrycie :) roznie to działa na ludzi ale warto spróbować
  • Odpowiedz