Wpis z mikrobloga

Cześć smakosze i miłośnicy #whisky :)
Od razu powiem, że nie jestem smakoszem alkoholu, a na whisky się nie znam kompletnie. Ale chciałbym to zmienić :) Póki co, jako nuworysz wiem, czym się różni blended od single malt i popróbowałem jakichś popularnych rzeczy, jak czerwony Jaś, Ballantines czy Jack Daniels. Nie przypadły mi do gustu kompletnie, ale chciałbym spróbować jeszcze raz. W prezencie dostałem od kumpla czarnego Bushmillsa, a będąc bodajże w Kauflandzie, kupiłem też Famous Grouse. Jak myślicie, będzie to dobry wybór dla nieobytego w whisky?
mroczneknowania - Cześć smakosze i miłośnicy #whisky :) 
Od razu powiem, że nie jest...

źródło: comment_1598718753zdhl8HAlNUHXbVnyKW7YTM.jpg

Pobierz
  • 20
@dingo2323: Dostosowuję się do twojego poziomu. :D. Nie jest to łatwe, bo wyrosłem z niego jakieś 20 lat temu. Ty zapewne dopiero go odkryłeś i myślisz, że jesteś zabawny. Wyrosniesz z tego.
Black Bush to jedna z najlepszych whisky do 100zł. Famous Grouse też jest spoko, ale bardziej z lodem. W następnie kolejności kup JW Black Label, połączenie słodyczy z dymem, będziesz z grubsza wiedział, co Ci smakuje. Jak z whisky się nie uda, to są jeszcze burbony (taka słodka whisky z kukurydzy) i rumy.