Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ekstravaganza: wyjdź czasem z domu. Takich ogłoszeń jest na pęczki i często ludzie podają swoją narodowość. Zwłaszcza w Holandii gdzie często rozmawianie z właścicielami jest niczym rozmowa o pracę. Też gardzę p0lkami ale #!$%@? wy coraz częściej przesadzacie.
  • Odpowiedz
@Andylon: ale myślisz, że ktoś ją potraktuje jak nie Polkę tylko dlatego, że napisała "not in my heart"? xD Czy tego chce czy nie to jest Polką, wychowała się tutaj w polskiej kulturze i choćby się zapierała rękami i nogami, nazywała siebie kosmopolitką to dalej będzie Polką która w dodatku się tego wstydzi/wypiera. Jeśli wstydzi się za polską emigrację to niech zacznie zmieniać opinię o niej poprzez własne zachowanie a nie
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: chodzi o to że dzięki opinii jaką sobie zrobiło (nie bezpodstawnie) #!$%@? robactwo z tego #!$%@? może mieć problem w znalezieniu chaty jeśli właściciel się dowie iż pochodzi z tego kraju gównem i moczem płynącego, więc pewnie uprzedzając mogące się pojawić problemy od razu stawia sprawę jasno, dla mnie to #rigcz
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: tak jak już wcześniej napisałem- " safe than sorry", generalnie poruszyłem temat dlatego, że sam kiedyś byłem długo na emigracji i wiem z doświadczenia, że "polska reprezentacja" w każdym z krajów zrobiła przepotężną negatywną opinię i ciężko było tak mi jak i wielu moim znajomym wynająć mieszkanie przez to własnie iż w kraju pochodzenia miałem wpisane PL
  • Odpowiedz