Wpis z mikrobloga

Są tu jacyś szpece od Apple? Da się jakoś przyspieszyć odzyskiwanie konta, które ma trwać 3 dni albo chociaż je anulować? Potrzebuje pilnie sprzedać iPada, bo jestem już dogadany i gdy chciałem go zresetować zorientowalem się że nie pamiętam hasła... Po wielokrotnych próbach zablokowali mi konto i uruchomili procedurę odzyskiwania, która ma trwać 3 dni. Nie mam k**** 3 dni. Mam dostęp do telefonu i maila podłączonych do konta, znam kod do iPada. Za kogo się oni uważają? Mój bank ma mniejsze wymagania niż megalomani z Apple. Oczywiście na mailu ani słowa, że grzebie w koncie, ręce opadaja

#apple #ipad #kiciochpyta
  • 21
@Waspin zamówiłem rozmowę na jutro, co ciekawe na stronie piszą wyraźnie że nie są w stanie skrocic czy oczekiwania ani odzyskać mi konta, wtf
@szyfrant__zielonka czemu tylko 3 dni, a nie np. tydzień? Ja rozumiem po co to jest, ale powinna być alternatywna ścieżka, weryfikacja wszystkich kanałów bezpieczeństwa i danych osobowych np. z pomocą infolinii. Jak ktoś dał sobie ukraść wszystko to nie zasługuje na pomoc.