Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: jasne, przecież nie zepsują kompatybilności z całym systemem. Upgrade raczej wyłącznie hardware, 4k ekran, lepsze podzespoły... To nie nowa konsolka wielkiego N
  • Odpowiedz
@imler1th: @m_silvus: Mam teraz ogromny dylemat... Wczoraj miałem iść do sklepu kupić switcha, ale coś mi wyskoczyło i chciałem to zrobić w piątek (jutro). A teraz wyciekło info o PRO... i czekać do 2021 czy nie... ja #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@LZBNZ: kompatybilność będzie na pewno - za dobrze się sprzedaje zarówno switch jak i gry żeby to teraz przerwać. Wg mnie to będzie w ogóle jakiś mały update, tak jak ten do chipsetu Mariko. Nowsza rewizja procka, energooszczędność, może ekran OLED, poprawione analogi. Poprawy rozdzielczości się nie spodziewam, 4k to już w ogóle.
  • Odpowiedz
@LZBNZ: idź i kup, w 2021 dadzą plotkę, że pro wyjdzie w 2022 i dalej będziesz czekał? Jeżeli wyjdzie to gierki będą chodzić na obydwu konsolach, nie ma szans, że pazerne Nintendo oleje bazę jakiś 60 milionów użytkowników.
  • Odpowiedz
@Gloon: Nintendo już pokazało w starszych konsolach, że potrafi wydawać nowe wersje konsol kompatybilne z nowymi grami, których nie ma na stare ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będzie Was Nintendo ruchało w dupę jak Sony Was nie wyruchało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@imler1th: nie sądzę, może jakieś gry innych developerow, ale wszystkie gry N powinny działać i tu i tu, z tym że ewentualnie na nowym switchu trochę płynniej. A botw2 już robią bardzo długo i na obecnym silniku więc nie widzę powodu dla którego miałby nie działać na pierwszym switchu
  • Odpowiedz
@LZBNZ: Ja swojego obecnego Switcha wystawiam na sprzedaż w najbliższych dniach i czekam na rozwój wypadków - w tym roku i tak już żadne sensowne gry na NS nie wychodzą, więc nic nie tracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@imler1th: no właśnie, pazerne N będą chcieli wycisnąć z tych 60ml użytkowników aby poszli i kupili kolejną konsolkę uniemożliwiając im grę w nowości na Switchu. CHOLERA CO ROBIĆ AAAAAAAAA
  • Odpowiedz
@Yuutsu: Ja zacząłem się interesować kupnem switcha miesiąc temu, więc nie znam historii z lat poprzednich. Ale dziękuję że to przytaczasz, na pewno wpłynie to na moją ostateczną decyzję. Na chwilę obecną czekam do 5 września na wypłatę :D
  • Odpowiedz
@imler1th: owszem, nintendo jest pazerne ale nie głupie, jasne że pewnie w przyszłości niektóre gry będą tylko na nową wersję, ale zdziwiłbym się jakby tak było z botw2
  • Odpowiedz