Wpis z mikrobloga

@DADIKUL: jak bardzo chcesz stamtad isc, to nie uciekaj jak indyk w krzaki ale idz pogadaj do kadrowej, ze masz juz nowa oferte i chcesz by ci skrocili wypowiedzenie, robilem tak kilka razy majac NDA i sie zgodzili.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bluehead
@smieszekzagranico
@mielonkazdzika
Chodzi mi o to że chcę pójść do innej pracki sprawdzić czy jest spoko czy nie. Dlatego nie chcę dawać wypowiedzenia zanim nie sprawdzę, w razie czego wrócę sobie do obecnej pracy. Myślę też czy mogę iść na sicka i w tym czasie przerobić parę dni w nowej pracy czy przypał?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@smieszekzagranico a nie było żadnych problemów potem? Czytałem że mogą dochodzić zwrotu pieniędzy za koszty które ponieśli przez to że nie było cię w pracy kiedy miałeś być, ale raczej firmom się nie chece z tym #!$%@?
  • Odpowiedz
@DADIKUL:
Podepnę się bo mam podobne pytanie.
Jeśli mam pracę full time I dostaje z góry na rok załóżmy 30 dni holidaya to mogę wziąć całego holidaya i w tym czasie #!$%@? pracę i nigdy nie wracać? Holiday będzie wypłacony, a ja się w pracy już nie pojawię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy to tak nie działa? Ewentualnie nie będę bookowal holidaya tylko się zwolnię to
  • Odpowiedz
@Deprarept: jak zuzyjesz wiecej holidaya niz wypracowales do tej pory, to potraca Ci z pensji roznice.

@DADIKUL: zalezy w jakiej branzy pracujesz, bo w wiekszosci tych powaznych to przy nowej robocie sprawdzaja referencje z Twojej poprzedniej firmy, wiec ja bym za soba mostow nie palil.
  • Odpowiedz
@DADIKUL: odszedlem i nie bylo problemu. Znow u nich jestem :D wiec nawet mnie nie dali na czarna liste. Oczywiscie odszedlem bez informowania. Znajac wykopkow jakbym ich pytal to by napisali ze mi 1000 rzeczy grozi za takie cos
  • Odpowiedz