Wpis z mikrobloga

Sprawa jest prosta. Jak zarobić w tej grze sensowne pieniądze solo bez haxów? Wszystkie poradniki są o kant dupy rozbić bo zakładają pomoc innych graczy, większość ekip nie weźmie zielonki do akcji bo przecież taki nic nie umie. Grę mam z epica wiec mam klub, firmę i garaż ale hajsu mam może z 400k wiec nie starczy na salon gier o który upomina się Lester czy na klub nocny. Wiem jak z sesji publicznej zrobić sesje solo (wyłączanie sieci dla procesu gtav) wiec pewnie najlepiej iść tą drogą i rozkręcić bunkier?
#gtaonline
  • 10
@e-stark: Samemu to tak średnio, bo jednak większość rzeczy jest na kilka osób. Jak chcesz sprzedawać coś z wytwórni/bunkru dostając najwięcej hajsu to musisz mieć kogoś do pomocy. Paczki możesz zbierać samemu, ale przy sprzedaży znowu kogoś musisz mieć. Chyba tylko przy magazynie pojazdów możesz kraść i sprzedawać samemu.
Natomiast najwięcej hajsu i tak masz na napadach, a wystarczy ci jedna osoba do tego. Warto znaleźć kogoś na wykopie czy gdzieś.
ajsu to musisz mieć kogoś do pomocy. Paczki możesz zbierać samemu, ale przy sprzedaży znowu kogoś musisz mieć. Chyba tylko przy magazynie pojazdów możesz kraść i sprzedawać samemu.

Natomiast najwięcej hajsu i tak masz na napadach, a wystarczy ci jedna osoba do tego. Warto znaleźć kogoś na wykopie czy gdz


@e-stark: Wszyscy zawsze #!$%@?ą, że solo się nie da, a ja większość czasu jakoś tak gram i jest spoko. Zaczynałem z
@trevor_ochmonek:
Rozkręciłem wytwórnie i może faktycznie przydałby się ktoś do .50 cal w Insurgencie podczas transportu (na pustej sesji) bo samemu ciężko się opędzać od Merryweather ale generalnie na czysto zarobiłem w kilka godzin jakieś 70 tysięcy kradnąc zasoby do produkcji. Powoli do przodu
@e-stark: 70k na kilka godzin to imo słabo. Próbuj naprzemiennie robić bunkier-wytwórnie, zasoby-zasoby-zasoby-sprzedaż. Do tego można też się wspomóc np. misjami z klubu, które robi się szybko (a teraz chyba nawet jest premia).
@trevor_ochmonek: oczywiście jak typowy noob pomyliłem bunkier z wytwórnią mety czy co tam się produkuje. Póki co tylko bunkier uruchomiłem i nie miałem prawie wcale hajsu na rozruch żeby ulepszyć cokolwiek żeby hajs szybciej szedł