Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@welin: używałem kilka miechów temu i tak średnio mi pomógł w moich dolegliwościach. Może w tym przypadku byłoby inaczej, no ale nie wiem.
Dzwoniłem do dentysty z tym dziąsłem, ale akurat na urlopie i muszę czekać do poniedziałku
@nyxesis: zapytaj czy można szałwią płukać, działa ściągająco i antybakteryjnie, pomaga zagoić zmiany zapalne i niweluje nieprzyjemne zapachy. Ale nie wiem czy po usuwaniu jak są szwy to nie będzie jakichś przeciwskazań
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@welin: akurat tu nie było szwów. Kiedyś Płukałem szałwią, ale to z 10 lat temu. Chyba taki średnio pomagało.
W ogóle z dziąsłami to jest lipa, że jako się cofają, to się nie wracają.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nyxesis: i nie ibuprom, tylko ketonal ten bez recepty na takie bóle może coś zdziałać, ewentualnie jakieś przeciwbólowe tabletki co się bierze przy zapaleniu okostnej i stawów, są na pewno bez recepty jakieś
@nyxesis: raz w życiu mnie ząb bolał tak że nie mogłam spać w nocy, bo zamknięcie oczu powodowało wrażenie, że się unoszę nad ziemią i wibruję z bólu, tylko ketonal dawał radę na kilka godzin. A ja z tych co do kanałowego nie biorą znieczulenia, bo lubię czuć jak mi dentysta czyści kanały w środku i patrzy z przerażeniem czemu nie mdleję, skoro reszta ludzi chodziłaby po ścianach, przecież wsadził mi
@nyxesis: no i mam zdolność do zapamiętywania niepotrzebnych rzeczy, szczególnie w przypadku jakichś biologiczno-medycznych niuansów, domowych sposobów leczenia zapalenia pęcherza i losowych numerów, dat urodzin, tablic rejestracyjnych i ciągów liczb. Ale do dodawania w zakresie 100 potrzebuję kalkulatora, bo mnie przerasta.