Wpis z mikrobloga

Mirki, życzcie mi powodzenia!
Jutro idę poszukać pierwszej poważnej pracy w swoim zawodzie, albo chociaż w czymś zbliżonym w #holadnia.

Wybieram się póki co do biur Randstad i Manpower, bo z etego co wiem, mają lepsze oferty niż pozostałe gównobiura. Zobaczę, co mogą mi zaoferować, a jeśli nie, to zaczynam słać CV bezpośrednio odpowiadając na ogłoszenia. Bo nie mam bladego pojęcia, jak wygląda tutaj rekrutacja w inne miejsca niż magazyny. A wolę samemu sprawdzić, niż czytać gorzkie żale na forach internetowych. Chyba, że macie jakieś rady jak inaczej to ogarnąć?
  • 5
  • Odpowiedz
@staryalkus: Generlnie 5 lat projektowałem przenośniki. Dwa lata systemy rolet okiennych (tu mam dwa opatentowane rozwiązania). I trochę frontendu ogarniam, ale raczej podstawy.

@Napromieniowany__: Dzięki, teraz muszę dodać jeszcze raz poprawione, bo edycja pewnie nie zawoła obserwujących.

@WarmWeather: Edytowałem post - > Bo nie mam bladego pojęcia, jak wygląda tutaj rekrutacja w inne miejsca niż magazyny. A wolę samemu sprawdzić, niż czytać gorzkie żale na forach internetowych. Chyba, że
  • Odpowiedz