Wpis z mikrobloga

@Tommy__: będzie park! będzie Lidl! Jest Biedra, kebab i 2 pikcerie!
a tramwaj to no... no na co to komu, tylko hałasuje i się wykoleja, lepsze 400m buspasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
będzie park! będzie Lidl! Jest Biedra, kebab i 2 pikcerie!


@shinX: to i tak lepiej niż na Modelowym Osiedlu Nowe Żerniki, gdzie w planie zagospodarowania przestrzennego jest wpisany zakaz budowania sklepów, aby nie zabić małego handlu. W efekcie ludzie dostają tam ekstazy za każdym razem, gdy na osiedlu otwiera się jakikolwiek warzywniak. Który potem i tak pada, bo wszyscy chodzą do Żabki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
do centrum będą stać w godzinnych korkach


@Tommy__: mógłbyś mi powiedzieć, w którym miejscu tworzą się te potężne korki w stronę centrum? Jeżdżę czasem buforową i ni uja nie widzę tam tego ogłaszanego wszędzie dramatu. Ja wiem, że hehe beka, debile kupili mieszkanie na zadupiu to się z nich śmiejmy, ale tam serio nie jest tak źle z ruchem.
  • Odpowiedz
@Ogau: A to nie będzie tak, że prawdziwe korki się zaczną jak ludzie zamieszkają w tych wszystkich blokach, które dopiero się budują albo budować się zaczną? Plus prędzej czy później ruch się nasili (koniec wakacji, kiedyś skończą się home office'y covidowe, itp)
  • Odpowiedz