Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skad sie wzielo tylu #chad w miastach? Zawsze tu byli czy to jakies nagle zjawisko dla urodzonych po 1995? Praktycznie na osiedlach nie mozna spotkac normalnie wyglądających facetow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f40e4e08fce6809e1a69036
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: no to jeżeli naprawdę jesteś nieatrakcyjny to może przeciętny facet ale bardzo zadbany jest w Twoich oczach juz super wow przystojny. Punkt widzenia też trochę zależy od własnej atrakcyjności.

Jak jesteś zadbany to przynajmniej na pewno choć trochę lepiej wyglądasz niż gdybyś o siebie nie dbał.
Ale istnieją też mało atrakcyjne kobiety.


@ruok: nie znam żadnej poniżej 5/10. Nie spotykam takich ani w pracy ani realizując swoją pasję (tak, nie siedzę tylko na wykopku)

a nie czujesz się lepiej sam ze sobą zadbany? ;) To też jakiś profit.


@ruok: dopóki nie widzę jak ktoś mniej zadbany, ale lepiej wyposażony genetycznie dostaje dużo atencji to tak. Potem mam zjazd nastroju
@2-aminopirydyna:

Nie mówię, że masz łatwo, bo na pewno jest Ci często ciężko, ale każdy może siedzieć i się smucić bo zawsze w naszym odczuciu znajdzie się ktoś lepszy, ładniejszy, chudszy, bez naszych wad których nie lubimy.. nawet osoby obiektywnie atrakcyjne często się dołują bez sensu.

Ja żeby zachować rozmiar 36 muszę mocno napierdzielać i obsesyjnie uważać na jedzenie, połowa moich koleżanek to laski size 34 które robią nic, jedzą nawet
Plus to jest Twoja ocena samego siebie. Pamiętam kiedyś jakiś wykopek narzekał jaki to jest nieatrakcyjny. Podesłał zdjęcie i naprawdę i ja i narzeczony byliśmy w szoku - normalny gość, dobrze wyglądający..


@ruok: Narzekać to sobie mógł narzekać, ale nie sądzę by osiągnął pierwszą kwalifikację na czarodzieja - 25 lvl bez randki. Takich trolli tutaj jest pełno. Żeby nie być gołosłownym ja tę kwalifikację osiągnąłem

Może siebie oceniasz na 2/10 a
@AnonimoweMirkoWyznania: Czuje tu pewne znowu zakrzywienie w odbiorze atrakcyjność facetów przez facetów. Dla was gość co ma 180 to pewnie ma na starcie 7-8, pewnie kwadratowa szczęka to kolejny 1pkt up. Nie ważne że nosi zjeb... fryzurkę, kiepskie piksy, ma koślawe nogi, braki w uzębieniu. Ja nie wiem skąd wy bierzecie że jest tle #chad. Ja dziś byłam w sklepie , Manu i dosłownie żadnego ciekawego gościa