Wpis z mikrobloga

mircy bo już nie ogarniam, dostaję na wp spam z witryny XXXXX@aativamail.com, te XXX w każdym jest inne.
codziennie z 20 listów trafia do spamu i #!$%@? to. Dodałem do filtrów taką regułę

Jeżeli pole Od zawiera aativamail.com to Zawsze odrzucaj (czarna lista).


jaki filtr dodać aby działało i kazdy mejl z tej witryny od razu usuwało?

#poczta #wp #pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: strona www
kurde nawet treść mejli jest za każdym razem inna i nie da się dać jakiegoś słowa na czarną xD adresy e-mail też inne za każdym razem tylko ta domena je łączy. Słabe te ich filtry skoro nie da się konkretnej domeny zablokować
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: Hm, no ja w thunderbirdzie nie mam takich problemów, raz oznaczę jako niechciana i więcej takich wiadomości nie zobacze na oczy. Katalog spamu ustawiłem na magazynowanie 200 wiadomości w razie coś i tyle. Polecam takie rozwiazanie.
  • Odpowiedz
@Czarna0011 @who-cash @Siwa_rusalka @Bodzias1844 kurde, dziś też sprawdzam maila, wchodzę w kosz a tam pełno tego syfu, jakieś Wiesławy, Aliny, Józefy, Czesławy itp., i to mój oficjalny mail więc zarejestrowany jest w dosłownie kilku miejscach i to tych raczej sprawdzonych... tylko, że ja konto mam na o2 ale to od jakiegoś czasu połączone z wp jest, skoro nie jestem jedyny to wygląda na jakiś grubszy spam ()
  • Odpowiedz
Nie mam pojęcia skąd ten spam, dziś przez noc 12 maili od tego gówna dostałam.. może za jakiś czas samo się wygasi, a do tego czasu trzeba sie uzbroic w cierpliwość ?
  • Odpowiedz