Wpis z mikrobloga

@sodomek: Ja osobiście nie korzystam z takich kont, po prostu chciałem sobie zakupić klucz do gierki i się natknąłem na ofertę właśnie konta współdzielonego na którym tak czy siak nie można grać online więc pytam z czystej ciekawości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Domersss: nie banują obecnie głównego konta, widocznie skala procederu jest na tyle znikoma że się nikomu nie chce. Chociaż cenę za to ponoszą wszyscy, przykładowo brakiem polskich wersji językowych gier bo nikt nie będzie inwestował w rynek na którym się kradnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Domersss: nie wiem czy to się tak przekłada ale coś musi być na rzeczy. Microsoft ma dokładne dane ile osób grę kupiło a ile wbija osiągnięcia, więc doskonale wiedzą. A jak się ustala budżet gry i wersję językowe to nie tworzy się ich tam gdzie się to nie opłaca, proste prawa kapitalizmu.
przykładowo brakiem polskich wersji językowych gier bo nikt nie będzie inwestował w rynek na którym się kradnie.


@sodomek: @Domersss: Jednocześnie nikomu nie przeszkadza kupowanie przez VPN z innych regionów, a to również powoduje, że dla producenta nie ma sensu robić spolszczenia skoro na danym rynku gra się nie sprzedaje.