Wpis z mikrobloga

@Saynighte: Mnie monsterek ledwo co budzi na 2h, po małym 250 black to jestem o wiele bardziej śpiący, zależy od organizmu, sporo psuje efekt zjazd cukrowy lub słodzikowy (słabszy i nie każdy ma). Tak że ten, nie ma problemu.

ps. polecam w tabletkach 200mg. jedną strzelić i działa lepiej od monsterka, maks drugą po paru godzinach, ale nigdy nie dawać 3 bo jest nie ciekawie i można zejść z nadmiaru
  • Odpowiedz
@karol10145: ja mam tak, ze mi jest ciezko zasnac po energetykach, ale nie jestem jakis pobudzony. najwiekszego kopa mi dawala przedtreningowka za 80zl taka lepsza miala chyba 300mg kofeiny, ale do tego duzo innych fajnych substancji to na pare godzin bylo takie fajne pobudzenie, nawet troche jak po czyms nielegalnym efekt byl
  • Odpowiedz
@Saynighte: najlepiej dobrze się wyspać i odpocząć, a na sen możesz spróbować 1h - 30 min przed melatonine lub coś na uspokojenie np nawet melisa lecz to nie jest rozwiązanie długodystansowe i może lepiej przyczynę samopoczucia zwalczyć niż skutki bateryjkami i suplami niwelować, ja pije bardzo nieregularnie energetyki zazwyczaj tylko wtedy jak naprawę potrzebuje bo dopalają organizm z resztek energii degradując stan organów na długi dystans
  • Odpowiedz