Wpis z mikrobloga

@Gaku745: propagowanie systemu totalitarnego lub faszystowskiego jest w Polsce zabronione w art. 256 k.k.: "§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej." zgłaszam profil na wykop
  • 10
@Gaku745: Nie rozumiem dlaczego zadajesz mi takie pytania. To moja sprawa co wykopuję i jakie mam poglądy a mam wrażenie że naśmiewasz się ze mnie. To bardzo brzydko z Twojej strony i przykro mi, że sprowadzasz dyskusję do osobistych wycieczek. nie dziwi mnie to od komunisty i anarchisty. równości chcesz? zapracuj na efekty a nie domagasz sie czegos po rowno dla wszystkich za nic.
@grzegorz-kozlowski9gjg: Czemu nie mogę wyśmiewać głupich poglądów? Myślałem że jesteś za wolnością słowa, a zgłaszasz mnie pod zarzutem totalitarnego ustroju. Coś hipokryzja.

Btw to co jest takiego totalitarnego w ustroju anarchistycznym opartym na samostanowieniu, wolności, równości i federacji federacji że tak się spytam? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Gaku745: podstawowa edukacja w Polsce zapewnia tą wiedzę, więc sądzę, że wiesz o co chodzi. Nie zamierzam dyskutować z komunistą, anarchistą dlaczego propagowanie totalitarnego ustroju, który zabił miliony na świecie jest zakazany. skontaktuj się z prawnikiem zeby wyjasnił ci art. 256 kodeksu karnego i to szybko póki nikt jeszcze nie zgłosił tego do prokuratury
@Gaku745: to nie ma związku ze sprawą po pierwsze a po drugie gdybys obejrzał ten film, który stanowi fragmenty Ewangelii wg św. Mateusza to rozumiałbyś, ale zapomniałem ze komunisci socjalisci i anarchisci dążą do zniszczenia koscioła katolickiego. Nic dziwnego w posiadaniu swoich pogladow. jak masz jakis problem z tym co wykopuje to proponuje, aby zastanowic sie w czym lezy problem, bo niby rowne traktowanie chcesz propagowac ale wysmiewasz innych za neutralne