Wpis z mikrobloga

Od 5 miesiecy biorę izotek. Wcześniej 40mg/dziennie, teraz końcowe dwa msce - 30mg. Kilka dni temu miałam grypę żołądkową, nie mogłam zjeść nic, nie wzięłam tabsów dzień lub dwa. Dzisiaj mam wrażenie, że mam ze 3 maleńkie krosty (prawie ich nie widać), ale też swędziało mnie w jednym miejscu - jak kiedyś przed wyjściem syfa. Myślicie, że to znak, że trądzik powróci? Nie dam sobie z tym rady, byłam w poważnie złej kondycji psychicznej przy nim, a od tych kilku miesięcy mam idealną twarz i czuję się doskonale...
#izotek
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@Nenciak nie znam sie na medycynie ziomek ale kibicuje ci i dasz radę z każdą kłoda która życia ci kładzie pod nogami, pamiętaj jesteś zwycięzcą!
  • Odpowiedz
@cwichu: Dzięki za wsparcie
@DonMontana: Eee, raczej nie. Wiele osób ma całkowitą remisję po 1 kuracji. Ja sobie po prostu nie mogę pozwolić na nawrót, mój stan psychiczny to była masakra, codziennie myślałam, że fajnie by było umrzeć.
  • Odpowiedz
@Nenciak tak mi się właśnie wydaje, że po odstawieniu problem może nawrócić. Ale nie zalamuj się! Myslalas co może być powodem? Może dieta? Nie spozywasz zbyt wielu cukrów? Może warto przeswietlic swoje zdrowie pod tym kątem i ustalić sobie dietę tak by problem się nie pojawiał, a Ty sama będziesz miała komfort psychiczny i zadowolenie z cery.
  • Odpowiedz
@DonMontana: Być może. Faktem jest, że kuracja nadal trwa, ale jest o 10mg mniej, a nagle coś zaczyna się dziać. Dotychczas nie było nic, kompletnie nic. Dawno nie byłam tak szczęśliwa, a do 23 roku życia to w ogóle nie miałam nigdy jakichś problemów, ot raz na jakiś czas pryszcz gdzieniegdzie, przed lub po okresie.
  • Odpowiedz