Wpis z mikrobloga

#telefony #siecikomorkowe
Chcę zmienić abonament, jestem aktualnie w play, ale na mojej wsi od pół roku jest zasięg tak tragiczny, że muszę wychodzić z domu, żeby zadzwonić. Jak ktoś próbuję się do mnie dodzwonić to dowiaduje się o tym przez sms, że próbowano się ze mną skontaktować. Skończyła mi się teraz umowa i chcę się przenieść tylko gdzie? Orange ma podobno tragiczną obsługę klienta, więc zostaje raczej t-mobile i plus.
Gdzie byłaby najlepsza oferta na dwa abonamenty bez urządzeń?
  • 3
@Matronel: Dokładnie. Zanim "uwiążesz się" umową (jeśli tego rzeczywiście potrzebujesz), sprawdź najpierw, jakie sieci mają u Ciebie najlepszy zasięg, bo tego "z góry" nikt nie jest w stanie przewidzieć.
Jako, że masz kartę w Play, to aktualnie (w ramach roamingu krajowego) masz dostęp do sieci Orange i T-Mobile, a nie masz do Plusa (bo z końcem roku 2019 skończyła się umowa Playa z Plusem). I kartę tej ostatniej sieci polecałbym przetestować
@Matronel: myślę, że Plush ABO bez umowy będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, ponieważ nie wiążesz się umową na ileś miesięcy, no a poza tym przy dwóch abonamentach dostajesz rabat :-)
Biorąc 2 abonamenty za 25 zł (na jeden PESEL) zapłacisz tylko 40 zł (zamiast 50 zł). W ramach tej oferty na każdym z numerów otrzymasz:
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no