Wpis z mikrobloga

#telefony #pytanie #informatyka

Siemano!

Ostatnio prosiłem o pomoc przy wyborze telefonu (blablabla). Ostatecznie mój wybór padł na... OnePlus 8 pro. No kupiłem go przez Eurortvagd, za 4k (rabat 500zł przy wyborze jakiegoś innego produktu z promocji whatever)

Do rzeczy!

Telefon mam od 2 tygodni i jestem... nawet zadowolony. Ale dzisiaj stało się coś dziwnego, niepokojącego...

Po powrocie z pracy odłożyłem smartphone'a na biurko. Na pewno był wyciszony na wszystkich poziomach (dzwonek, powiadomienia, alarmy itd). Był online, ale poza tym nie miałem włączonych absolutnie żadnych innych funkcji.

Nagle zaczął mi #!$%@?ć randomową muzyką (jestem tradycjonalistą - lubię mieć wgrane utwory na telefon i puszczać z jakiegoś programu audio).

Utwór rozpoczął się gdzieś od środka, nie była to żadna szczególna... wyjątkowa piosenka. Ot, nawet nie była pierwsza na żadnej liście. Na pewno też nie mam tego utworu ustawionego na żadnym powiadomieniu, dzwonku, alarmie itd.

Cały telefon był neutralny - żadnych nieodczytanych powiadomień, bateria 50% itd...

Stało się to pierwszy raz.

Może miał ktoś z Was podobne doświadczenia lub słyszał o podobnych przypadkach. Tak więc proszę o pomoc. Sam obstawiam jakąś usterkę.
  • 1
  • Odpowiedz