Wpis z mikrobloga

@Andr3v: ma to być typowo do netflix i chill :Dnie używam często telewizora wiec tez nie chce zwiększać budżetu ale znowu nie chce natknąć się na badziew - swojego sony mamy już od 6 lat i nigdy nic się z Nim nie działo i nie było problemu i o ile sprzęty do kuchni wiem jakie firmy unikać a jakie przygarnąć o tyle kompletnie nie wiem nic na temat telewizorów..
Jak ma być Netflix and chill to wystarczy szeroka sofa/wersalka i jakaś poduszą. Na #!$%@? ten telewizor jak możecie udawać że oglądacie serial?
@majkomajko12: Jeśli 3 metry, to szukaj 65 cali. Ja mam 2 metry i jestem mega zadowolony ze zmiany 55 na 65 cali. Już nie mówię o 3 metrach. W końcu TV nie kupujemy na chwilę...
Do 3 tysięcy jednak będą to modele ze średniej półki. Poleciłbym albo tego Samsunga, albo tego LG. Poniżej pewnego poziomu też nie warto schodzić, bo to aż razi po oczach. Nawet podczas Netflix and
@Airwolff: kupiłam lg 65 cali- raczej będę podwieszać przez nóżki jakoś wydaje mi się mało stabilny + mega wygodne jest to ze ma joystick

przy okazji pozdrawiam wszystkich sprzedawców, którzy musieli znieść moje dzisiejsze niezdecydowanie <3
@Kaaziiu: 65SM8050PLC, mi osobiście nie podobają się nóżki po boku, nie znam się totalnie na telewizorach ale w porównaniu z samsungiem Panowie z obslugi mówili ze on ma przyciemnione boki i nie ma oświetlenia po bokach jak np samsung - mi to nie przeszkadza, dodatkowo joystick, który w zależności od upodobań dla niektórych może być po czasie uciążliwy, choć jak dla mnie jest to mega wygodne jeździć po ekranie jak myszką