Wpis z mikrobloga

Jestem bardzo ciekawa dalszych losów bohaterów polsatowskiego Nasz Nowy Dom. Na przykład tego na ile total makeover pod nadzorem Katarzyny "podjęłam decyzję" Dowbor okazał się faktycznie przełomowy i pomocny dla danej rodziny, albo jak te lokale wyglądają obecnie. Może ktoś z Was zna uczestników (bo np. mieszka w tej samej miejscowości) i może coś powiedzieć na ten temat?

#nasznowydom #polsat #pytanie
Aerials - Jestem bardzo ciekawa dalszych losów bohaterów polsatowskiego Nasz Nowy Dom...

źródło: comment_15973285488ns5ENwiVO4TbeOh1nYVG5.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aerials: no pewnie jest średnio. Oglądałem ostatnio odcinek gdzie babka z 4 Dzieci była sama. Jak mąż był to było biednie ale schludno. Mąż dostał zawału i dupa, brak funduszy. I co z tego, że mają nowy dom który uratował im życie, jak go nie utrzymają bo matka dalej musi się dziećmi opiekować?
@Aerials: czasami oglądałem ten program z rodzicami to niesamowicie nas wszystkich #!$%@?ło, że ci ludzie są najczęściej
- bezrobotni
- 2+ dzieci
- mają syf w domu
No gurwa, siedzisz w domu kobieto/facecie cały dzień, jedyne co robisz to przeklikujesz kanały w telewizji, a nie masz czasu ruszyć dupska i zamieść???????? Wiem, że bezrobocie bywa męczące, ale bez przesady xD

Szanuję tam jak jest np.
- dom po pożarze (który zwykle
no ja niedaleko mam jedną rodzinkę to im ten dom spalili ( ͡° ʖ̯ ͡°) a właściwie spalił chłop, "z miłości"


@twinzpl: Meh, słyszałam o takich akcjach, jeśli się nie mylę to tego typu przypadków było kilka (?) W tym, o którym słyszałam uzasadnieniem podpalenia była zazdrość sąsiedzka ale nie wiem czy faktycznie

czasami oglądałem ten program z rodzicami to niesamowicie nas wszystkich #!$%@?ło, że ci ludzie
@Aerials: właśnie na Polsacie leci odcinek gdzie kobieta mówi, że chciała by wyremontowali dom jej matki i brata 42 letniego (brat ma problemy z sercem i nadciśnienie i nie pracuje) by mogła się do nich wprowadzic i nie musieć płacić już czynszu bo pieniądze co dostaje na dzieci idą prawie wszystkie na opłaty xd
@Aerials: był jeden odcinek świąteczny, w którym ekipa odwiedziła trzy rodziny po roku i we wszystkich był ład i porządek a w jednej nawet rodzina dobudowała sobie taras. Ale ciekawe czy to nie wyjątki
@niochland: @Aerials: @OmarBongo:
no zazwyczaj pomagają samotnym matkom z dziećmi, dziadkom opiekującym się sierotami albo jakimiś schorowanymi ludźmi.

Rozumiem biedę, ale ład bierze się z odpowiedniej mentalności jednak czasami jak masz syf w około to brakuje ci motywacji do ogarniania.

Wiem po sobie, że pracując mam więcej motywacji by ogarnąć mieszkanie niż wtedy gdy nie pracowałem i zamulałem w czterech ścianach. Wtedy nie masz ochoty na sprzątanie i jest