Wpis z mikrobloga

Hej, wiecie może czy jest jakas opcja kontaktu z rainbow przed 8?
Mam problem, nie wypełniłem ankiety PLF, nie wiem co teraz robic, lot dzisiaj mam na 14. Po wypelnieniu ankiety wygenerowywany jest kod QR, który trzeba okazać na lotnisku. Niestety ankiety nie wypelnilem(nie zdążłyem przed nowym dniem czyli przed godziną 12 greckiego czasu). Ewentualnie wiecie może jak się skontaktować z grecką ambasadą?
#rainbow #podroze #grecja #lot
  • 11
  • Odpowiedz
@janusz95: i co, ogarnąłeś jakoś? Jak chcesz to mogę Ci dać swój stary PLF na fejkowe dane ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tego co widziałem na lotnisku oni nie sprawdzają danych na tym formularzu tylko patrzą na nr kodu, 1 na początku idzie na test a 2 puszczają, przynajmniej tak było miesiąc temu
  • Odpowiedz
  • 1
@janusz95 w Grecji możesz pokazać jakikolwiek, nawet kogoś stary, bo gość od kontroli patrzy tylko na numer pod kodem QR, ale nam np. dokładnie sprawdzili dane na formularzu w PL (lotnisko Katowice)
  • Odpowiedz
@prnppp żaden urban legend kolego, z mojego lotu wszyscy z 1 szli na test a 2 puszczali (ja miałem 2 a różowy z 1 poszedł na test), tak było miesiąc temu na Rodos i tak było tydzień temu na Krecie (siostra leciała), oprócz tego pełno osób na grupach na fb pisze to samo, a kodu w Polsce nikt nam nie sprawdzał i nie słyszałem w ogóle o takiej sytuacji
  • Odpowiedz