Wpis z mikrobloga

@m__o: Co ty gadasz ostatnio na Eurosporcie była powtórka z turnieju poker start i goście tam wchodzili w 4 każdy po 200 tysięcy dolarów, czyli razem było 800 tysięcy w puli.
Nie no trzeba być nieźle #!$%@?, żeby takie pieniądze stawiać nawet jak jesteś milionerem
  • Odpowiedz
@JackMarston2: O ile dobrze wiem w pokerstart w tv nie ma cashgame więc to nie był hajs a żetony.
Jeśli troche cię temat interesuje to polecam zarządzanie bankrollem. Gra to nic innego jak inwestycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@m__o: Rekord wygranej w turnieju to 12 milionów dolarów więc na te większa turnieje nikt nie wchodzi z inwestycją poniżej 100 tysięcy dolarów, które potem są zamieniane na żetony przy stole
  • Odpowiedz
@JackMarston2: do tych turniejów EPT na main event wpisowe jest zazwyczaj koło 5000€ z tego co kojarzę.

Tylko tam jedzie sporo prosów i jak spojrzysz na stoły finałowe ostatnich większych turniejów to prawie zawsze przewijają się znane nazwiska, gości którzy w życiu dużo wyciągnęli z pokera.

Raz grałem w turnieju pobocznym tej serii co podlinkowałeś to wpisowe wynosiło bodaj 1100€. Obok mnie siedział gość, którego kojarzyłem, że wygrał kiedyś milion jurków,
  • Odpowiedz
@JackMarston2: Nie wiem czy robisz to celowo ale trochę mylisz pojęcia. Turnieje mają buy in czyli ilość pieniędzy, które musisz zapłacić by wziąć udział w turnieju, jak go opłacisz dostajesz jakąś ilość żetonów którymi grasz. Żetony w turniejach w żaden sposób nie odpowiadają gotówce, wygrane za turniej są określane na podstawie miejsca które zajmiesz. Przykładowo wpisowe 500 dolarów i dostajesz 25000 w żetonach i tak długo jak trwa turniej to żetony
  • Odpowiedz