Wpis z mikrobloga

#panjezus #slowobozenadzis

W przeszłości myślałem też, że czekanie, aż Pan Jezus nagle spadnie z nieba w białe chmury i podniesie nas w powietrze na spotkanie z Panem, jest naprawdę ignorancją, a kiedy Pan powróci, na pewno zostaniemy nam objawieni. Możemy zostać zabrani do nieba bez słuchania głosu Boga. Nigdy nie myślałem, że ten pogląd zniszczy słowa Pana Jezusa: „Moje owce słuchają mego głosu i wiem. Idą za mną” (J 10:27) „Każdy z uszami słyszy Ducha Świętego Słowa kościoła ”(Obj. 2: 7). Fakty dowiodły, że wszystkie te wersety przepowiadały, że po powrocie Pan przemówi głośno, a Pan Jezus również powiedział ludziom, aby słuchali głosu Boga, jeśli są dziewicami. To także wiara w Boga. Przyjmowanie i interpretowanie dzieł Kościoła Boga Wszechmogącego jest bardziej zgodne z wolą Bożą. Jest to dla mnie bardzo atrakcyjne, chcę nadal zwracać uwagę!

Proszę obejrzeć: Słowo Boże na dziś

Film chrześcijański „Oczekiwanie” Klip (6) – Jak rozpoznać głos Boga? (2)

Bóg Wszechmogący mówi:: „Jeszcze więcej ludzi wierzy, że każde nowe dzieło Boże musi być poparte proroctwami, oraz, że na każdym etapie takiego dzieła wszyscy oddani, co podążają za Nim, muszą też otrzymywać objawienia, w przeciwnym razie to dzieło nie będzie dziełem Boga. Poznanie Boga nie jest łatwe dla człowieka. Jeżeli dodamy do tego absurdalne ludzkie serce, jego buńczuczność, egoizm i pychę, wtedy o wiele trudniej jest człowiekowi przyjąć nowe dzieło Boże, Człowiek nie bada starannie nowego dzieła Bożego, ani nie przyjmuje go z pokorą, lecz raczej wybiera postawę pogardy, czekając na objawienia i wskazówki od Boga. Czyż nie jest to zachowanie człowieka, który buntuje się przeciwko Bogu i sprzeciwia się mu?

Powrót Jezusa jest wielkim wybawieniem dla tych, którzy są w stanie przyjąć prawdę, a dla tych, którzy nie są w stanie jej przyjąć, jest znakiem potępienia. Powinniście wybrać własną drogę i nie powinniście bluźnić przeciwko Duchowi Świętemu i odrzucać prawdy. Nie powinniście być aroganccy i nieświadomi, bądźcie posłuszni Duchowi Świętemu, pragnijcie prawdy i poszukujcie jej tylko w ten sposób odniesiecie korzyść. Radzę ostrożnie podążać ścieżkąwiary w Boga. Nie wyciągajcie wniosków pochopnie; nie bądźcie zbyt swobodni i beztroscy w swojej wierze w Boga. Powinniście wiedzieć, że ci, którzy wierzą w Boga, powinni być co najmniej pokorni i pełni szacunku. Ci, którzy usłyszeli prawdę, a jednak zadzierają nosa, są głupcami i ignorantami. Ci, którzy usłyszeli prawdę, a jednak pochopnie wyciągają wnioski lub ją potępiają, są zniewoleni arogancją. WSPÓLNOTA: Amen! Xiang Yang: Nikt, kto wierzy w Jezusa, nie jest uprawniony do przeklinania ani potępienia innych. Powinniście być osobami racjonalnymi i akceptującymi prawdę”.

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego

Więcej: Filmy religijne warte obejrzenia

Czasy ostateczne to najważniejszy moment, by powitać przyjście Pana, jak więc powinniśmy to zrobić? Co możemy uczynić, żeby wejść do królestwa niebieskiego i zyskać życie wieczne? Pan Jezus powiedział: „Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone”. (Ewangelia Mateusza 7:7). Jeśli chcesz się dowiedzieć o tajemnicy powrotu Pana Jezusa i chcesz ucztować z Nim, prosimy o komunikowanie się z nami przez Messenger.

Porozmawiaj z nami na WhatsApp
wojciechas - #PanJezus #SłowoBożenadziś

W przeszłości myślałem też, że czekanie, a...