Wpis z mikrobloga

@Wilczek03: Ludzi z dnia na dzień coraz więcej. Zależy po co tu przyjeżdżasz i jak masz zaplanowany cały przyjazd.

Ogólnie jeśli nie boisz się wirusa, to niewiele Ci ta cała sytuacja zmieni. Ale prawda jest taka, że część ludzi ma całą epidemię w głębokim poważaniu (w końcu jeśli ktoś się przejmuje wirusem, to nie wyjeżdża teraz na wczasy do Zakopanego xD), a część panikuje, bo parę tygodni temu mieliśmy tu małą
  • Odpowiedz
@Wilczek03: Nie wiem jak tam teraz jest z biletami, ale jeśli masz imienny i okaże się, że w autobusie jechał zarażony, to też masz gwarantowaną kwarantannę. Już były 2 takie przypadki.

Jeśli masz możliwość, to jedź nocnym autobusem. Tzn takim, który przyjedzie tutaj nad ranem, albo bardzo późno wieczorem. Nie wiem jak teraz flix kursuje. W każym razie, ten sam powód co w przypadku auta - żeby nie stać w korkach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HulajDuszaToLipa: widzę, że jesteś zorientowany. A jak sytuacja w okolicach Koscieliska? Będę tam za tydzień. Rejony Dolin też tak przepelnione ludźmi?
Miałem nadzieję, że w tych okolicach będzie spokoj i trochę połaze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@spokoromek: Mieszkam w Zakopanem :) Ogólnie wszelkie doliny są zawalone ludźmi. No może poza tymi z których nie idzie się nigdzie wyżej. Czyli np Za Bramką. No ale raczej nie przyjedziesz tutaj żeby chodzić do doliny za bramką :D

Więc jedyne co Ci mogę doradzić to wychodzić o świcie. Wtedy nawet opłat nie ma na bramkach, bo pracownicy śpią ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nie licząc Morskiego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HulajDuszaToLipa: dzięki za informację. Jadę z małym bąblem, także raczej wypady o świcie odpadają niestety.
Może polecisz jakies niedalekie trasy z 11-miesięcznym dzieckiem na plecach? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chciałbym się wybrać na Gesia Szyję i zaliczyć Doliny Koscieliska, Chocholowska, Hala Gasienicowa, ale raz czy dwa poszedłbym gdzieś wyżej.
Z góry dzięki mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spokoromek: Ja to w ogóle nie polecam chodzenia w góry w środku dnia, latem. :D Nie dość że turyści, to jeszcze muchy i skwar.

Pamiętaj o tym, żeby dzieciak miał osłonę przeciwsłoneczną. Tutaj nie ma takiego lekkiego słoneczka jak na nizinach, że posiedzisz sobie cały dzień na opalanku i będzie w porządku. Bardzo często widzi się osoby, które popełniły ten błąd i poszły na cały dzień w góry, zdjęły koszulkę (bo
  • Odpowiedz