Wpis z mikrobloga

@Viarus_:
Panie, im głębiej w las to coraz gorzej. Określiłem wstępnie swoje potrzeby. Szeroki kat widzenia aż tak bardzo mi nie jest potrzebny bo będziemy przeważnie we dwójkę z żoną oglądać. Grać będę z podłączonym PC więc musi być min 100Hz odświeżania. 4K i HDR także potrzebny mi jest(problemy pierwszego świata ;P). Nie wiem co z OS, czy Tizen Samsunga czy może Android TV jak dla Sony czy Sharp(muszę pogadać z
@JoannitaPL: ja na początku sobie wymyśliłem 65 calowego OLEDa. Mówię sobie, raz się żyje, a telewizor kupuję na lata przecież.

Ale jak zrobiłem research i zrobiłem trochę pomiarów, to wyszło na to, że 65 cali to po prostu za mało na moje warunki.

Stwierdziłem że trudno, wezmę większe 75 cali, ale w LED.

Ale przearanżowałem trochę pokój i doszedłem do wniosku że idę na całość i biorę 85 calowego Sony z
@JoannitaPL no wiadomo, co kto potrzebuje i jaki ma budżet ( ͡º ͜ʖ͡º) ja dysponuję mniej więcej połowąz a druga połowa na 10 rat to jakoś to będzie, a zakup na lata. Pod tym względem jestem spokojny, bo jednak OLED po mimo wielu zalet, ma też swoje wady w postaci trwałości matrycy. Poza tym są też mniejsze modele, 65 cali kosztuje coś koło 6k