Wpis z mikrobloga

Dlaczego wykopki mają ból dupy o relacje seksualne dwudziestoletnich mężczyzn z 15-16 latkami? Dlaczego uważają to za niemoralne, kiedy w świetle polskiego prawa jest to w pełni legalne? Dlaczego zatem pchają się w życie seksualne obcych ludzi? Czyżby przemawiała za tym jakaś frustracja? Dlaczego w większości na ten temat negatywnie wypowiadają się w komentarzach kobiety? Czyżby była to forma 'virtue signaling'? Czy może tak młode nastolatki stanowią dla nich tak dużą konkurencję na rynku matrymonialnym, że muszą je piętnować i pisać, że to jeszcze dziewczynki? Zatem jeśli to dziewczynki, to jaka jest różnica między seksem z pustą 16-latką a pustą 25-latką? Wiele 16-latek obecnie to młode, jędrne i atrakcyjne seksualnie dziewczyny, dlaczego seks z nimi stanowi więc taki problem?
#seks #blackpill #redpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #shitwykopsays
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Davidozz: Wielcy strażnicy moralności którzy nawet za rękę nie trzymali xD Prawda jest taka że takie nastki #!$%@?ą się na potęgę i to głównie ze starszymi chłopakami. Been there, done that ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko im się to w pale nie mieści.
  • Odpowiedz
@Davidozz: A o co te durne niektóre wykopki nie mają bólu dupy? Jesli ich życie to cierpienie i niedostatek to próbują innym to obrzydzić. A poznałem 16latkę po trójkącie więc nazywanie 16 latki dzieckiem to... lol. Zdecydowanie dzisiejsze 16-17stki są inne i bardziej otwarte itp. Ale ma ci napisać taka 26-27latka gdy nie chcesz jej bzykać tylko 18stkę? Że no jesteś niedojrzały i lecisz na młode dupy! Ano lece, a
  • Odpowiedz
  • 2
@pijekubusplay Mam 15 letnią siostrę, więc dobrze wiem co odwalają koleżanki w jej wieku, z resztą jak sam byłem młodszy to znałem koleżankę, która w wieku 13 lat obciągała z kuzynką chłopakom na kolonii. Nie rozumiem skąd u niektórych przekonanie, że dzisiejsze nastolatki są takie niewinne i nieskazitelne xD
  • Odpowiedz
@Davidozz: To chyba od tych kurczaków im tak szybko cycki rosną ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeszcze kiedyś bez tego szamba w postaci sashy grey, instagramów, fejsbooków itp było normalniej ale dziś to już niejedna 16stka, 17stka ma niezłe "przygody". Mi sama jedna 17 latka mówiła że po prostu jej sie chce, a jej rówieśnicy to jeszcze dzieci co się jarają alkoholem, needforspeedami i grami na
  • Odpowiedz
  • 4
@pijekubusplay

a jej rówieśnicy to jeszcze dzieci co się jarają alkoholem, needforspeedami i grami na konsolach.


To ja w wieku 17 lat ( ͡º ͜ʖ͡º) Tymczasem moje rówieśniczki robiły co robiły.
  • Odpowiedz
@Davidozz: mnie najbardziej bawi że 20-latek to DOROSŁY MĘŻCZYZNA!!! a 16-latka to małe dzidzi nie ukształtowane, jeszcze ogląda dobranocki, bawi się lalkami i jest dziewicą (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pijekubusplay: ja miałem 15 letnia siostrę i jakoś miała jedna kolezankę, oglądała anime i grała w Simsy xd Takie rzeczy, a nie obciąganie kutosów jak twoja siostra xd ogólnie ja też miałem 15 lat i wiem jakim dzieckiem byłem, więc naprawdę takie osoby po prostu nie nadają się do ruchania i wykorzystania. Wtedy to taki pierwszy pocałunek, odkrywanie swojego ciała xd a nie 16 latka wyruchana przez dziada jakiegoś xd
  • Odpowiedz