Wpis z mikrobloga

@Zuldzin: Za za głupi lewacki wysryw. Poszukaj se zdjęć jak uchodźcy obcinają głowy na środku ulicy, jak gwałcą. Poszukaj jak elgiebetowcy atakują chrześcijan w Hiszpanii, jak wsadzają do więzień za inną oipinię. Jak Niemcy mordowali ludzi i jak Rosjanie zrobili poprawkę po nich. Tylko idiota się nie boi.
  • Odpowiedz
@vincent38: Poszukaj sobie, jak katolik gwałci córeczkę, jak zabija żonę po pijaku, jak urządza strzelaninę w świątyni itd. Tylko idiota nie boi się katolików ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ajuto00: Coś ci się pomieszało. Katolicy popełniają najmniej przestępstw, bo im religia zabrania. Katolicy robią strzelaniny w świątyni? Daj jakis przykład jak krzyczy "Jezus, Maria!" i seria z maszynowego.

Tylko idiota boi się katolików.
  • Odpowiedz
@ajuto00: Czy jak 20 lat temu zrobiłem w PUP kurs księgowego to jestem księgowym, nawet jak nie mam zielonego pojęcia o tym?

Czy jak ktos został ochrzczony, ale w kościele był ostatnio na pierwszej komunii to jest katolikiem?
  • Odpowiedz
@vincent38: No tak, nawet biskup jakby kogoś zgwałcił, to by się okazało, że to nie katolik, a tylko się pod niego podszywał. Katolicy przecież nie gwałcą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ajuto00: Wytłumaczę jak dziecku - nawet wśród buddyjskich zakonników zdarzają się morderstwa, nie ma środowisk bez złych zachowań. Chodzi o to, że katolicy nie zabijają jako tacy. Zabijają jako zwykli ludzie. Muzułmanie zabijają w imie religii - krzyczą "allah akbar" i maczetą w szyję. Potem z zakrwawionymi rękoma udzielają wywiadów, że zabili z powodu religii, są z tego dumni. 30% muzułmanów popiera zabijanie w imię religii.

Katolicy nie zabijają w
  • Odpowiedz
Katolicy popełniają najmniej przestępstw, bo im religia zabrania.


@vincent38: Nie wiem czy to dobrze o kimś świadczy, że jedyne co go powstrzymuje przed zabiciem i okradnięciem mnie to religia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz