Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Jestem w strasznie #!$%@? sytuacji finansowej i szukam pomocy. Przez komornika nigdzie nie mogę dostać żadnej pożyczki, czy jakiś Mirek orientuje się, czy jest jakaś firma która udzieli mi jakiejkolwiek chwilówki? Wiem, że takie pożyczki to straszny syf, ale naprawdę nie mam innego wyjścia, nóż przy gardle. Musiałbym pożyczyć gdzieś około 2000 zł, najlepiej jak najszybciej. Z góry naprawdę dziękuję wszystkim za jakiekolwiek porady.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1ec9a87b115fe4bd8758be
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania branie dodatkowej pozyczki w strasznie #!$%@? sytuacji finansowej nie pomoze chyba ze konsolidacyjnej.
Pomysl lepiej jak dodatkowo zarobic pieniadze, wtedy nawet jak bedziesz musial pozyczyc to bedzie to mniej.
Jakies dodatkowe prace albo cos sprzedac/zastawic.
A jak sytuacja jest bardzo tragiczna to idzie sie w kierunku upadlosci konsumenckiej.
A noz przy gardle to mozesz dopiero miec jak wezmiesz pozyczke od lichwiarzy i jej nie splacisz ( ͡° ʖ̯ ͡
Komornik i chwilówka... czyli pakujesz się w następne długi. Bezsens. Nigdy nie jest tak zle jak Ci się wydaje. Komornik to nie koniec świata, a jeśli potrzebujesz pożyczki na spłatę zobowiązań to wpadasz w pętle kredytową i za miesiąc będzie jeszcze gorzej. Zobacz co masz niepotrzebnego w domu, co kupiłeś pod wplywem chwili albo jest fajne ale nieużywasz tego od dłuższego czasu i sprzedaj na olx. Chwilowki to zło i pogarszanie swojej