Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski potrzebuje jakiegoś laptopa dla rodzicow w cenie 2k zł. Jego zastosowanie to netflix Internet i Youtube. Możecie coś polecić? Wiem że pan #pustulkowelaptopy @Pustulka w tej cenie nie poleca nic nowego ale może coś znajdziecie? Dziękuję!
#laptopy
  • 19
@Shusey: trudno powiedzieć, musisz obserwować sklepy, w tym acer.pl, bo może wówczas wziąłbyś mocniejszego z 4500u i windows 10 za 2300 zł jakby któryś Mirek student by ci podrzucił kod rabatowy.
@Pustulka: Jak stoi ten Acer 5 z ekranem? Potrzebuje laptopa do jakiejś tam obróbki zdjęć, raczej amatorsko ale jednak. Szukam czegoś na windowsie, może być Intel bądź ryzen do 3k. Zależy mi bardzo na ekranie od 14 do 16 cali, ze wskazaniem na 15. Fajnie żeby był smukły, mobilny, najlepiej żeby był podobny do matebooków od huaweia
@CasualMirek:
Znośną matryce mają:
- HP Pavilion Gaming 15 z najlepiej voucherem i 144Hz matrycą
- Xiaomi Redmibook 16
- Lenovo Y540 w sumie na polski rynek 300 ta nitowa też jest znośna

Z 14"
- Asus UM431DA
@Pustulka: Śliczny też Asus, ale boje się że będzie za mały :/ Da się w jakiś sposób zobaczyć spis laptopów z konkretnymi matrycami? Te gamingowe sprzęty mnie strasznie odpychają swoim wyglądem, a grać będę na konsoli :D
@Pustulka: Rozumiem, ale czasami te co kosztują po 3,5k a nawet 4 na pepperze da się upolować za mniej niż 3 :D Jeżeli nie ma nic ciekawego do takiej kwoty to wolę poczekać aż jakiś droższy będzie na fajnej promocji, albo kupię używkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CasualMirek:
Znośną matryce mają:
- HP Pavilion Gaming 15 z najlepiej voucherem i 144Hz matrycą
- Xiaomi Redmibook 16
- Lenovo Y540 w sumie na polski rynek 300 ta nitowa też jest znośna

Z 14"
- Asus UM431DA

@Pustulka:
Co do matryc - czy jakieś Acery Aspire polecasz w tym aspekcie, tzn szukam czegoś o przynajmniej znośnej jakości ekranu.

Aha, czy 17-calowe HP Paviliony = 15 jeśli idzie o matrycę?